PÓŁKA WISZĄCA Z RANTEM I HACZYKAMI POJEDYNCZA 1200X300X180MM
365,99 zł (297,55 zł netto)
Półka wisząca
Darmowa dostawa od 500 zł
Na stanie
Producent: YATOWisząca półka z relingiem, haczykami i tylnym rantem. Rant zabezpiecza przed przedostawaniem się zabrudzeń pomiędzy półkę, a ścianę. Wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, łatwej do czyszczenia.
Półki wiszące są niezwykle funkcjonalne i bardzo przydatne niemal w każdej kuchni. Pozwalają dodatkowo wykorzystać przestrzeń tworząc niezwykle przydatne miejsce do przechowywania różnego typu pojemników, przypraw, przyborów kuchennych itp.
- szerokość: 300 mm
- wysokość: 180 mm
- wysokość tylnego rantu: 30 mm
- grubość blachy: 0.8 mm
- materiał: polerowana stal nierdzewna 201
- liczba haczyków: 4
Specyfikacja
- Wymiary: 1200x300x180 mm
- Materiał: stal nierdzewna 201
- Wykończenie powierzchni: polerowana
- Długość: 1200 mm
- Rodzaj: pojedyncza
- Szerokość: 300 mm
- Wysokość: 180 mm
- Grubość blachy: 0.8 mm
- Łatwe czyszczenie: tak
- Haczyk: tak
- Liczba haczyków: 5
- Wysokość rantu tylnego: 30 mm
- Wspornik boczny: tak
- Liczba wsporników: 2
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Wymiary | 1200x300x180 mm |
| Materiał | stal nierdzewna 201 |
| Wykończenie powierzchni | polerowana |
| Długość | 1200 mm |
| Rodzaj | pojedyncza |
| Szerokość | 300 mm |
| Wysokość | 180 mm |
| Grubość blachy | 0.8 mm |
| Łatwe czyszczenie | tak |
| Haczyk | tak |
| Liczba haczyków | 5 |
| Wysokość rantu tylnego | 30 mm |
| Wspornik boczny | tak |
| Liczba wsporników | 2 |
| Marka |
Podobne produkty
PÓŁKA WISZĄCA Z RANTEM POJEDYNCZA 1200X300X180MM
316,99 zł (257,72 zł netto)
PÓŁKA WISZĄCA Z RANTEM I HACZYKAMI POJEDYNCZA 1000X300X180MM
321,99 zł (261,78 zł netto)
PÓŁKA WISZĄCA Z RANTEM POJEDYNCZA 1000X300X180MM
288,99 zł (234,95 zł netto)
Inni klienci kupili również
PÓŁKA WISZĄCA Z RANTEM POJEDYNCZA 1500X300X180MM
370,99 zł (301,62 zł netto)
PÓŁKA WISZĄCA REG. Z RANTEM POJEDYNCZA 1000X300X350MM
320,99 zł (260,97 zł netto)
PÓŁKA WISZĄCA REG. Z RANTEM PODWÓJNA 1000X300X350MM
457,99 zł (372,35 zł netto)



