PÓŁKA DO REGAŁU AŻUROWEGO 610X1060MM
147,99 zł (120,32 zł netto)
Półka do regału magazynowego
Darmowa dostawa od 500 zł
Na stanie
Producent: YATOPółka regału o wymiarze 610 x 1060 mm ze stali chromowanej.
Półka Yato przeznaczona do ażurowego regału, doskonale sprawdzającego się w kuchniach, magazynach, sklepach, warsztatach. Wzmocnienie sprawia, że nośność każdej półki wynosi aż 200 kg, a całego regału – 800 kg. Chromowana powierzchnia gwarantuje ochronę przed korozją i uszkodzeniami eksploatacyjnymi, a druciana konstrukcja zapewnia produktom idealną wentylację.
- wysokość półek można swobodnie regulować na słupkach
- półka jest sprzedawana w kompletach po 4 szt.
- regał nadaje się do samodzielnego montażu i jest łatwy do utrzymania w czystości
- gotowy regał składa się z 4 półek i 4 słupków – zestawy półek i słupków należy zakupić osobno
- w zestawie znajdują się 4 komplety klipsów montażowych
Informacje
- nośność: 200 kg
- szerokość: 1060 mm
- głębokość: 610 mm
- grubość drutu: 3,4 mm
- grubość rantu: 4,6 mm
- grubość wzmocnienia półki: 6,1 mm
Specyfikacja
- Materiał: stal
- Wykończenie powierzchni: chromowana|polerowana
- Zawartość zestawu: półka|komplet klinów montażowych x4
- Składany: tak
- Rozmiar półki: 1060x610 mm
- Łatwe czyszczenie: tak
- Maks. obciążenie półki: 200 kg
- Rant zabezpieczający: tak
- Konfiguracje gotowego regału: YG-09056 x4 + YG-09065 x4
- Wymiary gotowego regału: 1060x610x1880 mm
- Grubość drutu: 3.4 mm
- Grubość rantu: 4.6 mm
- Grubość wzmocnienia półki: 6.1 mm
- Maks. obciążenie regału: 800 kg
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Materiał | stal |
| Wykończenie powierzchni | chromowana, polerowana |
| Zawartość zestawu | półka, komplet klinów montażowych x4 |
| Składany | tak |
| Rozmiar półki | 1060×610 mm |
| Łatwe czyszczenie | tak |
| Maks. obciążenie półki | 200 kg |
| Rant zabezpieczający | tak |
| Konfiguracje gotowego regału | YG-09056 x4 + YG-09065 x4 |
| Wymiary gotowego regału | 1060x610x1880 mm |
| Grubość drutu | 3.4 mm |
| Grubość rantu | 4.6 mm |
| Grubość wzmocnienia półki | 6.1 mm |
| Maks. obciążenie regału | 800 kg |
| Marka |
Podobne produkty
PÓŁKA DO REGAŁU AŻUROWEGO 610X906MM
129,99 zł (105,68 zł netto)
PÓŁKA DO REGAŁU AŻUROWEGO 457X1210MM
137,99 zł (112,19 zł netto)
PÓŁKA DO REGAŁU AŻUROWEGO 610X600MM
95,99 zł (78,04 zł netto)
Inni klienci kupili również
PÓŁKA DO REGAŁU AŻUROWEGO 457X906MM
101,99 zł (82,92 zł netto)
PÓŁKA DO REGAŁU AŻUROWEGO 457X600MM
77,99 zł (63,41 zł netto)
PÓŁKA DO REGAŁU AŻUROWEGO 610X1820MM
255,99 zł (208,12 zł netto)









