Piec konwekcyjno – parowy Millenial 20 x GN 1/1 elektryczny, sterowany elektromechanicznie Wariant podstawowy
42657,10 zł (34680,57 zł netto)
Przewidywany czas dostawy: do 5 dni
Darmowa dostawa od 500 zł
Na stanie
Producent: Hendi– Seria nowych niezwykle prostych w obsłudze pieców konwekcyjnoparowych
MILLENIAL SMART GASTRO na pojemniki GN 1/1
– Panel sterowania składa się z 3 pokręteł:
1. Regulacja czasu w zakresie od 10 do 120 minut lub praca
NON-STOP
2. Regulacja temperatury w zakresie od 100°C do 275°C
3. 5-stopniowa regulacja zaparowania komory
– Para wytwarzana poprzez bezpośredni natrysk wody na grzałki,
z 5-stopniowa regulacja stopnia zaparowania
– Bezpieczne drzwi – blokada otwarcia przy 60°, 90 °, 120° oraz 180°
zapobiega oparzeniom obsługi poprzez niekontrolowany ruch drzwi
po ich otwarciu
– Podwójnie przeszklone drzwi do komory oraz oświetlenie LED
ułatwiają obserwacje procesów zachodzących w piecu
– Zewnętrzna szyba pieca chłodzona grawitacyjnie
– Drzwi z zawiasem po prawej
– Łatwe otwieranie wewnętrznej szyby drzwi
– Uszczelka drzwi wykonana z grubego i odpornego na wysokie
temperatury silikony, montowana w obudowie pieca, łatwa do
samodzielnej wymiany
– Izolowana obudowa pieca nie tylko wpływa na oszczędność energii
elektrycznej, ale i zwiększa bezpieczeństwo personelu kuchni
– Rynienka pod drzwiami zapobiega kapaniu skondensowanej pary,
szczególnie po gotowaniu w cyklu mieszanym i na parze
– Komora pieca wykonana z wysokiej klasy stali nierdzewnej AISI 304
– Tłoczona komora pieca z zaokrąglonymi narożnikami ułatwia
czyszczenie pieca
– Obudowa w całości ze stali nierdzewnej
– Współczynnik szczelności: IPX 4
– Regulowane nóżki zapewniają idealne wypoziomowanie pieca,
co przekłada się bezpośrednio na prace urządzenia
– Wymagane podłączenie do prądu, wody uzdatnionej, kanalizacji
Informacje dodatkowe
| Odległość między prowadnicami | 66 mm |
|---|---|
| Marka | |
| wymiary zewnętrzne | 930x971x(H)1900 mm |
| Ilość wentylatorów z autorewersem | 4 |
| moc/napięcie | 31 kW/400 V |
| waga | 247,2 kg |
| categoryId | 1429 |
| productCode | MKF2011S |
| largeSize | 0 |
| tillStockLasts | 0 |
| basePrice | 40999.00 |
| productId | 22280 |
Podobne produkty
Piec konwekcyjno - parowy Millenial COMPACT 6 x GN 2/3 elektryczny z bezpośrednim natryskiem Wariant podstawowy
20124,97 zł (16361,76 zł netto)
Piec konwekcyjny z nawilżaniem BAKERLUX & LINEMISS MANUAL I 3 Blachy 600x400 I XFT183 I UNOX
5783,53 zł (4702,06 zł netto)
Piec konwekcyjny z nawilżaniem CHEFLUX MANUAL I 12 Blachy GN 1/1 I XV893 I UNOX
20975,04 zł (17052,88 zł netto)
Inni klienci kupili również
Piec konwekcyjno-parowy Millennial Black Mask Gastro 7× GN 1/1, elektryczny, Tecnoeka, 400V/10400W, 730x849x(H)850mm Wariant podstawowy
16088,46 zł (13080,05 zł netto)
Piec konwekcyjno - parowy Black Mask 20 x GN 1/1 elektryczny z bezpośrednim natryskiem Wariant podstawowy
49704,83 zł (40410,43 zł netto)
Piec konwekcyjno - parowy Black Mask 5 x GN 1/1 elektryczny z bezpośrednim natryskiem Wariant podstawowy
14827,81 zł (12055,13 zł netto)
