PAKOWARKA PRÓŻNIOWA WOLNOSTOJĄCA 400MM
7691,99 zł (6253,65 zł netto)
Pakowarka próżniowa
Darmowa dostawa od 500 zł
Brak w magazynie
Wolnostojąca komorowa pakowarka próżniowa marki Yato o szerokości zgrzewania 400 mm.
Komorowa pakowarka próżniowa jest bardzo przydatnym narzędziem w każdym punkcie gastronomicznym. Pozwala bowiem próżniowo zapakować żywność, która bez dostępu tlenu znacznie dłużej zachowuję świeżość. Zapakowane w ten sposób produkty można następnie przechowywać w chłodziarko-zamrażarce przez bardzo długi okres czasu. Pozwala to na zminimalizowanie strat związanych z wyrzucaniem niezużytych produktów lub gdy zbliża się ich termin przydatności do spożycia. Daje także możliwość przechowania produktów sezonowych.
- pakowanie próżniowe doskonale nadaje się także do marynowania potraw, dzięki próżni marynata wnika znacznie głębiej w produkt, co pozwala osiągnąć dużo lepsze efekty w porównaniu z metodami tradycyjnymi
- niezbędne jest także do przygotowywania coraz bardziej popularnego sous vide
- najwyższej jakości pompa osiągająca wydajność do 20 m3/h oraz dwie listwy zgrzewająca o szerokości do 400mm zainstalowane po obu stronach komory pozwalają na bardzo szybkie pakowanie nawet dużych worków
- w pełni automatyczny proces pakowania oraz możliwość regulacji czasu zgrzewania znacznie ułatwiają i przyspieszają pracę
- zainstalowany cyfrowy wyświetlacz oraz wskaźnik ciśnienia są czytelne i zapewniają pełną kontrolę nad całym procesem pakowania
- Pakowarka próżniowa marki Yato wykonana jest z najwyższej jakości surowców
- komora próżniowa, o wymiarach 420x385x150 (200), zrobiona jest z grubej i masywnej stali nierdzewnej, co gwarantuje bardzo długi okres użytkowania
- zaokrąglone kształty ułatwiają utrzymanie jej w czystości
- pokrywa pakowarki wykonana jest z bardzo masywnego tworzywa sztucznego w transparentnym kolorze, umożliwia to śledzenie procesu pakowania i pełną jego kontrolę
- ponadto pokrywa posiada wgłębienie, które dodatkowo zwiększa wysokość komory z 150 mm do 200 mm, umożliwiając pakowanie większych produktów
Pakowarka wolnostojąca Yato o wymiarach zewnętrznych 555x475x1070 mm waży 75 kg.
Urządzenie ma moc 900 W i zasilane jest napięciem 230V ~50Hz.
Specyfikacja
- Wymiary: 555x475x1070 mm
- Zastosowanie: przygotowywanie sous vide|marynowanie potraw|przechowywanie sezonowych owoców i warzyw oraz mięsa|chłodzenie i mrożenie niezużytych produktów
- Pojemność: 230 l
- Rodzaj: jednokomorowa
- Materiał obudowy: stal nierdzewna
- Masa: 75 kg
- Napięcie: 220-240 V a.c.
- Moc: 900 W
- Stopień ochrony: IP20
- Rodzaj wyświetlacza: LED
- Cyfrowy panel sterowania: tak
- Częstotliwość: 50 Hz
- Klasa izolacji elektrycznej: I
- Funkcje: w pełni automatyczny proces pakowania
- Kółka: tak
- Liczba kółek: 4
- Liczba kółek z hamulcem: 4
- Łatwe czyszczenie: tak
- Pokrywa: tak
- Regulacja czasu: tak
- Zaokrąglone krawędzie: tak
- Wymiary komory próżniowej: 420x385x150/200 mm
- Rozmiar zgrzewu worka: 400x8 mm
- Wydajność pompy powietrza: 20 m³/h
- Szerokość listwy zgrzewającej: 400 mm
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Wymiary | 555x475x1070 mm |
| Zastosowanie | przygotowywanie sous vide, marynowanie potraw, przechowywanie sezonowych owoców i warzyw oraz mięsa, chłodzenie i mrożenie niezużytych produktów |
| Pojemność | 230 l |
| Rodzaj | jednokomorowa |
| Materiał obudowy | stal nierdzewna |
| Masa | 75 kg |
| Napięcie | 220-240 V a.c. |
| Moc | 900 W |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj wyświetlacza | LED |
| Cyfrowy panel sterowania | tak |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Klasa izolacji elektrycznej | I |
| Funkcje | w pełni automatyczny proces pakowania |
| Kółka | tak |
| Liczba kółek | 4 |
| Liczba kółek z hamulcem | 4 |
| Łatwe czyszczenie | tak |
| Pokrywa | tak |
| Regulacja czasu | tak |
| Zaokrąglone krawędzie | tak |
| Wymiary komory próżniowej | 420x385x150/200 mm |
| Rozmiar zgrzewu worka | 400×8 mm |
| Wydajność pompy powietrza | 20 m³/h |
| Szerokość listwy zgrzewającej | 400 mm |
| Marka |
Podobne produkty
Przystawka do nacinania kotletów MKS50 I Spomasz Nakło
8836,32 zł (7184,00 zł netto)
Obieraczka do warzyw z płuczką OZP15N I Spomasz Nakło
16531,20 zł (13440,00 zł netto)
Krajalnica 250 Red Edition, HENDI, Profi Line, 220-240V/320W, 514x484x(H)373mm Wariant podstawowy
2004,11 zł (1629,36 zł netto)
Inni klienci kupili również
Krajalnica Red Edition, HENDI, Profi Line, 230V/280W, 506x435x(H)347mm Wariant podstawowy
1772,79 zł (1441,29 zł netto)
Obieraczka do warzyw OZ8N I Spomasz Nakło
10806,68 zł (8785,92 zł netto)
Obieraczka do warzyw OW10 I Spomasz Nakło
11394,72 zł (9264,00 zł netto)










