OPIEKACZ KWARCOWY 49X30X33CM
1062,99 zł (864,22 zł netto)
Opiekacz kwarcowy
Darmowa dostawa od 500 zł
Na stanie
Producent: YATOOpiekacz kwarcowy do przygotowywania zapiekanek, grzanek, tostów. Sprawdza się również do grillowania i podgrzewania potraw. Wysoka moc 3000 W zapewnia równomierne opiekanie.
- obudowa i ruszt wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej SS201
- element grzewczy: lampa kwarcowa VF8
- indywidualna regulacja temperatury roboczej
- timer: 0-30 min
- regulowana pozycja rusztu
- stopień ochrony: IPX3
- klasa izolacji elektrycznej: I
- lampka kontrolna
- tacka na okruchy
- wymiary: 490 x 300 x 330 mm
- waga: 8,5 kg
Specyfikacja
- Wymiary: 490x300x330 mm
- Materiał: stal nierdzewna 201
- Masa: 8.5 kg
- Napięcie: 220-240 V a.c.
- Moc: 3000 W
- Stopień ochrony: IPX3
- Cyfrowy panel sterowania: nie
- Częstotliwość: 50 Hz
- Klasa izolacji elektrycznej: I
- Regulacja temperatury: nie
- Ustawianie czasu (timer): tak|0-30 min
- Regulacja wysokości rusztu: tak
- Lampka kontrolna: tak
- Materiał elementu grzewczego: lampa kwarcowa VF8
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Wymiary | 490x300x330 mm |
| Materiał | stal nierdzewna 201 |
| Masa | 8.5 kg |
| Napięcie | 220-240 V a.c. |
| Moc | 3000 W |
| Stopień ochrony | IPX3 |
| Cyfrowy panel sterowania | nie |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Klasa izolacji elektrycznej | I |
| Regulacja temperatury | nie |
| Ustawianie czasu (timer) | tak, 0-30 min |
| Regulacja wysokości rusztu | tak |
| Lampka kontrolna | tak |
| Materiał elementu grzewczego | lampa kwarcowa VF8 |
| Marka |
Podobne produkty
Opiekacz 800 Wariant podstawowy
1706,12 zł (1387,09 zł netto)
Opiekacz kwarcowy maxi GN 1/1 Wariant podstawowy
2827,37 zł (2298,67 zł netto)
Opiekacz kwarcowy GN 1/1 Wariant podstawowy
1817,24 zł (1477,43 zł netto)
Inni klienci kupili również
Opiekacz z możliwością montażu na ścianie Wariant podstawowy
1110,14 zł (902,55 zł netto)
OPIEKACZ ELEKTRYCZNY 58X40X38CM
991,99 zł (806,50 zł netto)
Opiekacz GN 1/1, HENDI, 220-240V/2850W, 770x485x(H)305mm Wariant podstawowy
1388,94 zł (1129,22 zł netto)










