OPIEKACZ ELEKTRYCZNY 61X33X28CM
970,99 zł (789,42 zł netto)
Opiekacz elektryczny
Darmowa dostawa od 500 zł
Brak w magazynie
Opiekacz elektryczny do przygotowywania zapiekanek, grzanek, tostów. Sprawdza się również do grillowania i podgrzewania potraw. Wysoka moc 2500 W zapewnia równomierne opiekanie.
- korpus wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej SS201
- regulacja temperatury roboczej w zakresie 50-300˚C
- timer: 0-30 min
- regulowana pozycja rusztu na 3 poziomach
- element grzewczy ze stali nierdzewnej
- stopień ochrony: IPX3
- klasa izolacji elektrycznej: I
- lampka kontrolna
- tacka na okruchy
- wymiary: 610 x 330 x 280 mm
- waga: 11, 6 kg
Specyfikacja
- Wymiary: 610x330x280 mm
- Materiał: stal nierdzewna 201
- Masa: 11.6 kg
- Napięcie: 220-240 V a.c.
- Moc: 2500 W
- Stopień ochrony: IPX3
- Cyfrowy panel sterowania: nie
- Częstotliwość: 50 Hz
- Klasa izolacji elektrycznej: I
- Temperatura robocza: 50-300 ˚C
- Regulacja temperatury: tak
- Ustawianie czasu (timer): tak|0-30 min
- Regulacja wysokości rusztu: tak
- Lampka kontrolna: tak
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Wymiary | 610x330x280 mm |
| Materiał | stal nierdzewna 201 |
| Masa | 11.6 kg |
| Napięcie | 220-240 V a.c. |
| Moc | 2500 W |
| Stopień ochrony | IPX3 |
| Cyfrowy panel sterowania | nie |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Klasa izolacji elektrycznej | I |
| Temperatura robocza | 50-300 ˚C |
| Regulacja temperatury | tak |
| Ustawianie czasu (timer) | tak, 0-30 min |
| Regulacja wysokości rusztu | tak |
| Lampka kontrolna | tak |
| Marka |
Podobne produkty
Opiekacz GN 1/1, HENDI, 220-240V/2850W, 770x485x(H)305mm Wariant podstawowy
1388,94 zł (1129,22 zł netto)
Opiekacz kwarcowy GN 1/1 Wariant podstawowy
1817,24 zł (1477,43 zł netto)
Opiekacz 800 Wariant podstawowy
1706,12 zł (1387,09 zł netto)
Inni klienci kupili również
Opiekacz z możliwością montażu na ścianie Wariant podstawowy
1110,14 zł (902,55 zł netto)
OPIEKACZ ELEKTRYCZNY 58X40X38CM
991,99 zł (806,50 zł netto)
Opiekacz kwarcowy maxi GN 1/1 Wariant podstawowy
2827,37 zł (2298,67 zł netto)








