Okap kondensacyjny do pieców 7 – półkowych Millenial TS Wariant podstawowy
6594,18 zł (5361,12 zł netto)
Przewidywany czas dostawy: do 3 dni
Darmowa dostawa od 500 zł
Na stanie
Producent: Hendi– Silnik jednofazowy o jednym kierunku obrotów – Maksymalny przepływ powietrza: od 400 m3/h do 600 m3/h – Obudowa wykonana z najwyższej jakości stali AISI 430 – Podłączenie do świeżej wody 3” o ciśnieniu 100-200 kPa (1,0-2,0 bar) – Nie wymagają podłączenia do stałego przewodu lub komina wentylacyjnego – W zestawie: – wąż przyłączeniowy do wody z gwintem 3” o dł. 1,5 m – 1 filtr labiryntowy – przewód elektryczny o dł. 1,6 m – odpływ kanalizacyjny O 30 mm
Informacje dodatkowe
| moc/napięcie (W/V) | 600 W/230 V |
|---|---|
| Marka | |
| długość | 730 mm |
| wysokość | 308 mm |
| szerokość | 860 mm |
| categoryId | 134 |
| productCode | MKKC711 |
| largeSize | 0 |
| tillStockLasts | 0 |
| basePrice | 6528.00 |
| productId | 22296 |
Podobne produkty
Piec konwekcyjny z nawilżaniem BAKERLUX & LINEMISS MANUAL I 3 Blachy 600x400 I XFT183 I UNOX
5783,53 zł (4702,06 zł netto)
Gofrownica obrotowa do gofrów Bubble Waffle, z wyjmowanymi płytami, Waring, 220-240V/1200W, 267x432x(H)216mm Wariant podstawowy
2506,18 zł (2037,54 zł netto)
Piec konwekcyjno parowy z przyspieszonym gotowaniem SPEED-X Digital.ID I 5 Blachy GN 2/3 I XEPA-0523-EXRN3 I UNOX
48431,99 zł (39375,60 zł netto)
Inni klienci kupili również
Gofrownica okrągła na gofry belgijskie, HENDI, 230V/1000W, 250x491x(H)285mm Wariant podstawowy
641,44 zł (521,50 zł netto)
Okap kondensacyjny do pieców 7 i 11 półkowych Millennial SMART Wariant podstawowy
6594,18 zł (5361,12 zł netto)
Piec konwekcyjny z nawilżaniem BAKERLUX SHOP.Pro MASTER I 10 Blachy 600x400 I XEFR-10EU-EMRV I UNOX
27388,34 zł (22266,94 zł netto)
