Okap kondensacyjny do pieców 6 i 10 – półkowych Millenial Compact TS Wariant podstawowy
6130,52 zł (4984,16 zł netto)
Przewidywany czas dostawy: do 3 dni
Darmowa dostawa od 500 zł
Brak w magazynie
– Silnik jednofazowy o jednym kierunku obrotów – Maksymalny przepływ powietrza: od 400 m3/h do 600 m3/h – Obudowa wykonana z najwyższej jakości stali AISI 430 – Podłączenie do świeżej wody 3” o ciśnieniu 100-200 kPa (1,0-2,0 bar) – Nie wymagają podłączenia do stałego przewodu lub komina wentylacyjnego – W zestawie: – wąż przyłączeniowy do wody z gwintem 3” o dł. 1,5 m – 1 filtr labiryntowy – przewód elektryczny o dł. 1,6 m – odpływ kanalizacyjny O 30 mm
Informacje dodatkowe
| moc/napięcie (W/V) | 600 W/230 V |
|---|---|
| Marka | |
| długość | 500 mm |
| wysokość | 308 mm |
| szerokość | 942 mm |
| categoryId | 134 |
| productCode | MKKC610C |
| largeSize | 0 |
| tillStockLasts | 0 |
| basePrice | 6069.00 |
| productId | 22297 |
Podobne produkty
Patelnia elektryczna przechylna P40Z I Spomasz Nakło
15846,34 zł (12883,20 zł netto)
Gofrownica Wariant podstawowy
1110,14 zł (902,55 zł netto)
Piec konwekcyjno parowy z przyspieszonym gotowaniem SPEED-X Digital.ID I 5 Blachy GN 2/3 I XEPA-0523-EXRN3 I UNOX
48431,99 zł (39375,60 zł netto)
Inni klienci kupili również
Piec konwekcyjno parowy nablatowy CHEFTOP-X Digital.ID I 10 Blachy GN 1/1 I XEDA-1011-EXRS-ET I UNOX
62661,51 zł (50944,32 zł netto)
Okap kondensacyjny do pieców 5 - półkowych Millennial SMART Wariant podstawowy
6594,18 zł (5361,12 zł netto)
Piec konwekcyjny z nawilżaniem BAKERLUX SHOP.Pro™ MASTER I 4 Blachy 600x400 I XEFR-04EU-EMRV I UNOX
14802,24 zł (12034,34 zł netto)
