Okap kondensacyjny do pieców 5 – półkowych Millenial TS Wariant podstawowy
6594,18 zł (5361,12 zł netto)
Przewidywany czas dostawy: do 3 dni
Darmowa dostawa od 500 zł
Na stanie
Producent: Hendi– Silnik jednofazowy o jednym kierunku obrotów – Maksymalny przepływ powietrza: od 400 m3/h do 600 m3/h – Obudowa wykonana z najwyższej jakości stali AISI 430 – Podłączenie do świeżej wody 3” o ciśnieniu 100-200 kPa (1,0-2,0 bar) – Nie wymagają podłączenia do stałego przewodu lub komina wentylacyjnego – W zestawie: – wąż przyłączeniowy do wody z gwintem 3” o dł. 1,5 m – 1 filtr labiryntowy – przewód elektryczny o dł. 1,6 m – odpływ kanalizacyjny O 30 mm
Informacje dodatkowe
| moc/napięcie (W/V) | 600 W/230 V |
|---|---|
| Marka | |
| długość | 730 mm |
| szerokość | 860 mm |
| wysokość | 308 mm |
| categoryId | 134 |
| productCode | MKKC5 |
| largeSize | 0 |
| tillStockLasts | 0 |
| basePrice | 6528.00 |
| productId | 22295 |
Podobne produkty
Patelnia elektryczna P25Z I Spomasz Nakło
12528,29 zł (10185,60 zł netto)
Piec konwekcyjny z nawilżaniem CHEFLUX MANUAL I 20 Blachy GN 1/1 I XV1093 I UNOX
42619,94 zł (34650,36 zł netto)
Piec konwekcyjny z nawilżaniem BAKERLUX SHOP.Pro™ MASTER I 4 Blachy 600x400 I XEFR-04EU-EMRV I UNOX
14802,24 zł (12034,34 zł netto)
Inni klienci kupili również
Piec konwekcyjny z nawilżaniem CHEFLUX MANUAL I 12 Blachy GN 1/1 I XV893 I UNOX
20975,04 zł (17052,88 zł netto)
Okap kondensacyjny do pieców 6 i 10 - półkowych Millennial BM i TS, kontrolowane przez piec Wariant podstawowy
6594,18 zł (5361,12 zł netto)
Okap kondensacyjny do pieców 7 i 11 półkowych Millennial SMART Wariant podstawowy
6594,18 zł (5361,12 zł netto)
