Okap kondensacyjny do pieców 16 i 20 – półkowych Millenial TS Wariant podstawowy
8687,18 zł (7062,75 zł netto)
Przewidywany czas dostawy: do 3 dni
Darmowa dostawa od 500 zł
Brak w magazynie
– Silnik jednofazowy o jednym kierunku obrotów – Maksymalny przepływ powietrza: od 400 m3/h do 600 m3/h – Obudowa wykonana z najwyższej jakości stali AISI 430 – Podłączenie do świeżej wody 3” o ciśnieniu 100-200 kPa (1,0-2,0 bar) – Nie wymagają podłączenia do stałego przewodu lub komina wentylacyjnego – W zestawie: – wąż przyłączeniowy do wody z gwintem 3” o dł. 1,5 m – 1 filtr labiryntowy – przewód elektryczny o dł. 1,6 m – odpływ kanalizacyjny O 30 mm
Informacje dodatkowe
| moc/napięcie (W/V) | 600 W/230 V |
|---|---|
| Marka | |
| długość | 930 mm |
| wysokość | 308 mm |
| szerokość | 1045 mm |
| categoryId | 134 |
| productCode | MKKC1620 |
| largeSize | 0 |
| tillStockLasts | 0 |
| basePrice | 8600.00 |
| productId | 22298 |
Podobne produkty
Gofrownica Wariant podstawowy
1140,45 zł (927,20 zł netto)
Piec konwekcyjno parowy nablatowy BAKERTOP-X Digital.ID I 5 Blachy 600x400 I XELA-05EU-EXRS-ET I UNOX
45225,34 zł (36768,57 zł netto)
Patelnia elektryczna P25Z I Spomasz Nakło
12528,29 zł (10185,60 zł netto)
Inni klienci kupili również
Piec konwekcyjny nawilżaniem CHEFLUX MANUAL I 7 Blachy GN 1/1 I XV593 I UNOX
14561,74 zł (11838,81 zł netto)
Gofrownica obrotowa do gofrów Bubble Waffle, z wyjmowanymi płytami, Waring, 220-240V/1200W, 267x432x(H)216mm Wariant podstawowy
2506,18 zł (2037,54 zł netto)
Gofrownica Wariant podstawowy
1110,14 zł (902,55 zł netto)
