OBIERACZKA DO ZIEMNIAKÓW 15L
3252,99 zł (2644,71 zł netto)
Obieraczka do ziemniaków
Darmowa dostawa od 500 zł
Brak w magazynie
Obieraczka do ziemniaków o pojemności 15L marki YATO.
Wydajna obieraczka do ziemniaków i innych warzyw bulwiastych. Niezmiernie przydatna w każdej dużej kuchni.
Maszyna zasilana prądem 230V~50Hz z silnikiem o mocy 750W zapewnia wydajność obierania na poziomie 165kg ziemniaków w ciągu 1h. Umożliwia to w któtkim czasie przygotować bardzo dużą ilość porcji.
Urządzenie wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej jest łatwe i proste w czyszczeniu. Zbiornik o pojemności 15L pozwala na wsad jednocześnie nawet 10kg ziemniaków.
Obieracza wyposażona jest w dwa zabezpieczenia przed przypadkowym uruchomieniem:
- podczas uzupełniania
- podczas wyjmowania warzyw.
- Wbudowany timer odmierza czas do 5min. Umożliwia nastawienie wymaganego czasu działania obieraczki w zależności od wielkości wkładu oraz oczekiwanego stopnia obrania ziemniaków. Natomiast przezroczysta pokrywa górna pozwala na kontrolę procesu.
Wyjmowany separator ze stali nierdzewnej pozwala na oddzielenie obierzyn i łatwe ich usunięcie.
W zestawie jest także specjalna wyjmowana tarcza szczotkowa przeznaczona do czyszczenia różnego rodzaju małż.
Wymiary urządzenia: szer. 41 x głęb. 54 x wys. 109 cm (należy uwzględnić dodatkowe 45 cm dla swobodnego otwarcia pokrywy).
Specyfikacja
- Zastosowanie: do szybkiego i wydajnego obierania wielu ziemniaków lub innych bulwiastych warzyw jednocześnie
- Pojemność: 15 l
- Materiał obudowy: stal nierdzewna
- Masa: 61 kg
- Napięcie: 220-240 V a.c.
- Moc: 750 W
- Wydajność: 165 kg/h
- Stopień ochrony: IP34
- Częstotliwość: 50 Hz
- Klasa izolacji elektrycznej: I
- Ciśnienie akustyczne: 74.5 ± 2.5 dB(A)
- Moc akustyczna: <80.0 dB(A)
- Funkcje: wyjmowany separator obierzyn|tarcza szczotkowa do czyszczenia małż
- Łatwe czyszczenie: tak
- Czas pracy: 0-5 min
- Tryb pracy: 5 min wł. / 5 min wył.
- Ustawianie czasu (timer): tak
- Pokrywa: tak
- Materiał tarczy: stal nierdzewna
- Średnica otworów sitka: 5|8 mm
- Ciśnienie wlotowe wody: 220 kPa
- Średnica wlotu wody: 18 mm
- Rozmiar wylotu wody: G3/4
- Materiał separatora: stal nierdzewna
- Zabezpieczenie przed uruchomieniem podczas uzupełniania i wyjmowania warzyw: tak
- Wsad: 10 kg
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Zastosowanie | do szybkiego i wydajnego obierania wielu ziemniaków lub innych bulwiastych warzyw jednocześnie |
| Pojemność | 15 l |
| Materiał obudowy | stal nierdzewna |
| Masa | 61 kg |
| Napięcie | 220-240 V a.c. |
| Moc | 750 W |
| Wydajność | 165 kg/h |
| Stopień ochrony | IP34 |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Klasa izolacji elektrycznej | I |
| Ciśnienie akustyczne | 74.5 ± 2.5 dB(A) |
| Moc akustyczna | <80.0 dB(A) |
| Funkcje | wyjmowany separator obierzyn, tarcza szczotkowa do czyszczenia małż |
| Łatwe czyszczenie | tak |
| Czas pracy | 0-5 min |
| Tryb pracy | 5 min wł. / 5 min wył. |
| Ustawianie czasu (timer) | tak |
| Pokrywa | tak |
| Materiał tarczy | stal nierdzewna |
| Średnica otworów sitka | 5, 8 mm |
| Ciśnienie wlotowe wody | 220 kPa |
| Średnica wlotu wody | 18 mm |
| Rozmiar wylotu wody | G3/4 |
| Materiał separatora | stal nierdzewna |
| Zabezpieczenie przed uruchomieniem podczas uzupełniania i wyjmowania warzyw | tak |
| Wsad | 10 kg |
| Marka |
Podobne produkty
Obieraczka uniwersalna pozioma, HENDI, czerwony, (L)110mm Wariant podstawowy
21,21 zł (17,24 zł netto)
Obieraczka do warzyw z płuczką OZP15N I Spomasz Nakło
16531,20 zł (13440,00 zł netto)
Podwójna obieraczka do warzyw OZ15Nx2 I Spomasz Nakło
16531,20 zł (13440,00 zł netto)
Inni klienci kupili również
Obieraczka do cebuli OZ8C I Spomasz Nakło
9653,04 zł (7848,00 zł netto)
Obieraczko polerka do warzyw OPW15 I Spomasz Nakło
13303,68 zł (10816,00 zł netto)
Obieraczka do ziemniaków Profi Line 5 kg Wariant podstawowy
7615,43 zł (6191,41 zł netto)







