NADZIEWARKA DO KIEŁBAS S/S 7L
736,99 zł (599,18 zł netto)
Nadziewarka do kiełbas
Darmowa dostawa od 500 zł
Brak w magazynie
Nadziewarka do kiełbas marki YATO o pojemności 7L i wydajności 44 kg/h.
Nadziewarka do kiełbas jest idealna do przyrządzania własnych wyrobów wędliniarskich. Przeznaczona zarówno do użytku profesjonalnego, jak i amatorskiego.
Polecana do:
- zakładów przetwórstwa mięsnego
- restauracji
- firm cateringowych
- gospodarstw agroturystycznych
- dla myśliwych
- gospodarstw domowych
- wędzarni.
Wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, a chromowana powierzchnia ułatwia jej mycie i utrzymanie w czystości.
Dodatkowo uchylny zbiornik na farsz, o wymiarach 140x460mm, można szybko zdemontować i wymyć ręcznie lub w zmywarce. Znacząco ułatwia to także jego załadunek farszem.
Tłok urządzenia posiada sylikonową uszczelkę, która zapobiega przeciekaniu farszu. Dzięki temu cały farsz zawarty w zbiorniku jest dokładnie wybrany i nic nie pozostaje na jego ściankach.
Nadziewarka posiada mechanizm zębatkowy z 2-stopniową przekładnią. Dzięki temu użytkownik ma możliwość wyboru pomiędzy dwoma prędkościami napełniania, osiągając wydajność rzędu 13kg/h.
Zbiornik o pojemności 7L wraz ze wszystkimi innymi elementami, które mają kontakt z żywnością są demontowalne umożliwiając utrzymanie ich w należytej czystości.
Urządzenie posiada w zestawie 4 wymienne lejki o średnicach 16mm/ 22mm/ 32mm/ 38mm.
Nadziewarka ma budowę pionową ze stabilną podstawą, wyposażoną dodatkowo w gumowe, antypoślizgowe nóżki.
Do użytku profesjonalnego i amatorskiego. Polecane dla: - zakładów przetwórstwa mięsnego - restauracji - firm cateringowych - gospodarstw agroturystycznych - myśliwych - gospodarstw domowych - wędzarni
- maksymalna wysokość urządzenia z wysuniętym tłokiem - 125 cm
Specyfikacja
- Wymiary: 835x360x355 mm
- Materiał: stal nierdzewna
- Zastosowanie: do przyrządzania własnych wyrobów wędliniarskich
- Materiał rękojeści: tworzywo sztuczne
- Zawartość zestawu: nadziewarka do kiełbas|dysza x4
- Pojemność: 7 l
- Średnica dyszy: 16|22|32|38 mm
- Masa: 13.6 kg
- Wydajność: 44 kg/h
- Stopka antypoślizgowa: tak
- Łatwe czyszczenie: tak
- Rozmiar cylindra: 138x464 mm
- Średnica cylindra: 138 mm
- Liczba poziomów prędkości: 2
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Wymiary | 835x360x355 mm |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Zastosowanie | do przyrządzania własnych wyrobów wędliniarskich |
| Materiał rękojeści | tworzywo sztuczne |
| Zawartość zestawu | nadziewarka do kiełbas, dysza x4 |
| Pojemność | 7 l |
| Średnica dyszy | 16, 22, 32, 38 mm |
| Masa | 13.6 kg |
| Wydajność | 44 kg/h |
| Stopka antypoślizgowa | tak |
| Łatwe czyszczenie | tak |
| Rozmiar cylindra | 138×464 mm |
| Średnica cylindra | 138 mm |
| Liczba poziomów prędkości | 2 |
| Marka |
Podobne produkty
Mieszarka ręczna do farszu na kiełbasę 18 l
931,35 zł (757,20 zł netto)
Nadziewarka do kiełbas Profi Line 10L Wariant podstawowy
1105,09 zł (898,45 zł netto)
Nadziewarka do kiełbas PROFI LINE 3L Wariant podstawowy
645,48 zł (524,78 zł netto)
Inni klienci kupili również
Nadziewarka do kiełbas PROFI LINE 5L Wariant podstawowy
769,72 zł (625,79 zł netto)
NADZIEWARKA DO KIEŁBAS S/S 3L
675,99 zł (549,59 zł netto)
NADZIEWARKA DO KIEŁBAS 3L POZIOMA
493,99 zł (401,62 zł netto)









