NADZIEWARKA DO KIEŁBAS S/S 5L
784,99 zł (638,20 zł netto)
Nadziewarka do kiełbas
Darmowa dostawa od 500 zł
Brak w magazynie
Nadziewarka do kiełbas marki YATO o pojemności 5L i wydajności 39,1 kg/h.
Nadziewarka do kiełbas jest idealna do przyrządzania własnych wyrobów wędliniarskich. Przeznaczona zarówno do użytku profesjonalnego, jak i amatorskiego.
Polecana do:
- zakładów przetwórstwa mięsnego
- restauracji
- firm cateringowych
- gospodarstw agroturystycznych
- dla myśliwych
- gospodarstw domowych
- wędzarni.
Wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, a chromowana powierzchnia ułatwia jej mycie i utrzymanie w czystości.
Dodatkowo uchylny zbiornik na farsz, o wymiarach 140x320mm, można szybko zdemontować i wymyć ręcznie lub w zmywarce. Znacząco ułatwia to także jego załadunek farszem.
Tłok urządzenia posiada sylikonową uszczelkę, która zapobiega przeciekaniu farszu. Dzięki temu cały farsz zawarty w zbiorniku jest dokładnie wybrany i nic nie pozostaje na jego ściankach.
Nadziewarka posiada mechanizm zębatkowy z 2-stopniową przekładnią. Dzięki temu użytkownik ma możliwość wyboru pomiędzy dwoma prędkościami napełniania, osiągając wydajność rzędu 12kg/h.
Zbiornik o pojemności 5L wraz ze wszystkimi innymi elementami, które mają kontakt z żywnością są demontowalne umożliwiając utrzymanie ich w należytej czystości.
Urządzenie posiada w zestawie 4 wymienne lejki o średnicach 16mm/ 22mm/ 32mm/ 38mm.
Nadziewarka ma budowę pionową ze stabilną podstawą, wyposażoną dodatkowo w gumowe, antypoślizgowe nóżki.
Do użytku profesjonalnego i amatorskiego. Polecane dla: - zakładów przetwórstwa mięsnego - restauracji - firm cateringowych - gospodarstw agroturystycznych - myśliwych - gospodarstw domowych - wędzarni
- maksymalna wysokość urządzenia z wysuniętym tłokiem - 101 cm
Specyfikacja
- Wymiary: 685x360x355 mm
- Materiał: stal nierdzewna
- Zastosowanie: do przyrządzania własnych wyrobów wędliniarskich
- Materiał rękojeści: tworzywo sztuczne
- Zawartość zestawu: nadziewarka do kiełbas|dysza x4
- Pojemność: 5 l
- Średnica dyszy: 16|22|32|38 mm
- Masa: 12 kg
- Wydajność: 39.1 kg/h
- Stopka antypoślizgowa: tak
- Łatwe czyszczenie: tak
- Rozmiar cylindra: 138x320 mm
- Średnica cylindra: 138 mm
- Liczba poziomów prędkości: 2
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Wymiary | 685x360x355 mm |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Zastosowanie | do przyrządzania własnych wyrobów wędliniarskich |
| Materiał rękojeści | tworzywo sztuczne |
| Zawartość zestawu | nadziewarka do kiełbas, dysza x4 |
| Pojemność | 5 l |
| Średnica dyszy | 16, 22, 32, 38 mm |
| Masa | 12 kg |
| Wydajność | 39.1 kg/h |
| Stopka antypoślizgowa | tak |
| Łatwe czyszczenie | tak |
| Rozmiar cylindra | 138×320 mm |
| Średnica cylindra | 138 mm |
| Liczba poziomów prędkości | 2 |
| Marka |
Podobne produkty
Nadziewarka do kiełbas PROFI LINE 5L Wariant podstawowy
769,72 zł (625,79 zł netto)
Nadziewarka do kiełbas Profi Line 7L Wariant podstawowy
832,35 zł (676,71 zł netto)
Nadziewarka do kiełbas Profi Line 10L Wariant podstawowy
1105,09 zł (898,45 zł netto)
Inni klienci kupili również
Nadziewarka do kiełbas PROFI LINE 3L Wariant podstawowy
645,48 zł (524,78 zł netto)
NADZIEWARKA DO KIEŁBAS S/S 3L
780,99 zł (634,95 zł netto)
Mieszarka ręczna do farszu na kiełbasę 18 l
931,35 zł (757,20 zł netto)









