NADZIEWARKA DO KIEŁBAS 15L ELEKTRYCZNA
2414,99 zł (1963,41 zł netto)
Nadziewarka do kiełbas
Darmowa dostawa od 500 zł
Na stanie
Producent: YATOElektryczna nadziewarka do kiełbas przeznaczona do przyrządzania własnych wyrobów wędliniarskich. Sprawdza się w restauracjach, gospodarstwach agroturystycznych, zakładach przetwórstwa mięsnego, wędzarniach oraz innych obiektach gastronomicznych, a także dla myśliwych i w gospodarstwach domowych.
Wyposażona jest w lejki o czterech średnicach, umożliwiające produkcję wyrobów o różnej grubości, a tym samym wiele ich rodzajów.
- wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej SS304
- uchylny i demontowalny zbiornik ułatwia nakładanie farszu oraz mycie
- silikonowa uszczelka tłoka zapobiega przeciekaniu farszu
- możliwość demontażu elementów mających kontakt z żywnością ułatwia utrzymanie urządzenia w czystości
- opcjonalnie obsługiwana za pomocą pedału nożnego (pedał jest w zestawie z urządzeniem)
- gumowe antypoślizgowe nóżki
- 4 lejki o średnicach: 16, 22, 32 i 38 mm
Specyfikacja
- Wymiary: 395x300x845 mm
- Materiał: stal nierdzewna 304
- Zastosowanie: do przyrządzania wyrobów wędliniarskich
- Zawartość zestawu: nadziewarka do kiełbas|dysza x4|pedał
- Pojemność: 15 l
- Średnica dyszy: 16|22|32|38 mm
- Masa: 27 kg
- Napięcie: 220-230 V a.c.
- Moc: 120 W
- Częstotliwość: 50 Hz
- Klasa izolacji elektrycznej: I
- Łatwe czyszczenie: tak
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Wymiary | 395x300x845 mm |
| Materiał | stal nierdzewna 304 |
| Zastosowanie | do przyrządzania wyrobów wędliniarskich |
| Zawartość zestawu | nadziewarka do kiełbas, dysza x4, pedał |
| Pojemność | 15 l |
| Średnica dyszy | 16, 22, 32, 38 mm |
| Masa | 27 kg |
| Napięcie | 220-230 V a.c. |
| Moc | 120 W |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Klasa izolacji elektrycznej | I |
| Łatwe czyszczenie | tak |
| Marka |
Podobne produkty
Mieszarka ręczna do farszu na kiełbasę 18 l
931,35 zł (757,20 zł netto)
Nadziewarka do kiełbas Profi Line 10L Wariant podstawowy
1105,09 zł (898,45 zł netto)
NADZIEWARKA DO KIEŁBAS S/S 15L
1389,99 zł (1130,07 zł netto)
Inni klienci kupili również
Nadziewarka do kiełbas PROFI LINE 3L Wariant podstawowy
645,48 zł (524,78 zł netto)
NADZIEWARKA DO KIEŁBAS S/S 3L
675,99 zł (549,59 zł netto)
Nadziewarka do kiełbas PROFI LINE 5L Wariant podstawowy
769,72 zł (625,79 zł netto)













