MIKSER PLANETARNY 7L
1912,99 zł (1555,28 zł netto)
Mikser planetarny
Darmowa dostawa od 500 zł
Na stanie
Producent: YATOMikser planetarny marki YATO YG-03012 o pojemności 7L.
Mikser przeznaczony jest do:
- wyrabiania ciast lekkich,
- ubijania piany,
- mieszania farszu.
Posiada płynną regulację prędkości obrotowej w zakresie 0-780 obr/min dzięki czemu można swobodnie dostosować tryb pracy w zależności od potrzeb. Mikser ma zabezpieczenie przed uruchomieniem go na wysokich obrotach co zapobiega wylaniu zawartości z dzieży, a także zmniejsza ryzyko uszkodzenia przekładni. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w wyłącznik bezpieczeństwa, dzięki któremu następuje automatyczne przerwanie pracy przy próbie podniesienia głowicy roboczej.
Przezroczysta osłona ochronna zabezpiecza przed przypadkowym włożeniem rąk do dzieży podczas pracy, a także wpadnięciem do niej ciał obcych. Dodatkowo posiada otrwór wspypowy, który umożliwia dodawanie poszczególnych składników podczas mieszania.
Mikser o wymiarach 420x400x230mm waży 17 kg. Korpus wykonany z aluminium i stali malowany w kolorze srebrnym metalicznym jest łatwy w utrzymaniu w czystości. Natomiast dzieża zrobiona jest ze stali nierdzewnej przeznaczonej do kontaktu z żywnością.
Uchylna głowica robocza znacznie ułatwia wymianę akcesoriów oraz wyjęcie dzieży o pojemności 7L i średnicy wewnętrznej 220mm z mocowaniem typu twist. Dzięki temu jest one bardzo łatwa w utrzymaniu w czystości.
Mikser w zestawie posiada akcesoria dodatkowe:
- hak do mieszania ciast lekkich,
- rózgę do ubijania piany,
- mieszadło do ubijania piany.
Napędzany jest silnikiem o mocy 350W, zasilany prądem 220~240V / 50Hz, za pomocą przekładni zębatkowej, która gwarantuje bardzo długą żywotność mechanizmu i użytkowania.
Specyfikacja
- Wymiary: 420x400x230 mm
- Zawartość zestawu: mikser|misa|osłona przeciwbryzgowa|hak do wyrabiania ciast lekkich|rózga do ubijania piany|mieszadło do farszu
- Obroty: 0-780 min⁻¹
- Materiał obudowy: żeliwo|aluminium
- Masa: 17 kg
- Napięcie: 220-240 V a.c.
- Moc: 350 W
- Stopień ochrony: IPX0
- Cyfrowy panel sterowania: nie
- Częstotliwość: 50/60 Hz
- Klasa izolacji elektrycznej: I
- Funkcje: ubijanie|mieszanie
- Pojemność misy: 7 l
- Średnica misy: 220/230 mm
- Liczba poziomów prędkości: płynna regulacja prędkości
- Materiał misy: stal nierdzewna
- Przekładnia: zębata
- Wyłącznik bezpieczeństwa: tak
- Uchylna głowica robocza: tak
- Zabezpieczenie przed uruchomieniem na wysokich obrotach: tak
- Blokada uchylania głowicy roboczej: tak
- Sposób podnoszenia misy: wykręcanie (twist)
- Maks. obciążenie misy wsadem suchym (mąką): 0.4 kg
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Wymiary | 420x400x230 mm |
| Zawartość zestawu | mikser, misa, osłona przeciwbryzgowa, hak do wyrabiania ciast lekkich, rózga do ubijania piany, mieszadło do farszu |
| Obroty | 0-780 min⁻¹ |
| Materiał obudowy | żeliwo, aluminium |
| Masa | 17 kg |
| Napięcie | 220-240 V a.c. |
| Moc | 350 W |
| Stopień ochrony | IPX0 |
| Cyfrowy panel sterowania | nie |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Klasa izolacji elektrycznej | I |
| Funkcje | ubijanie, mieszanie |
| Pojemność misy | 7 l |
| Średnica misy | 220/230 mm |
| Liczba poziomów prędkości | płynna regulacja prędkości |
| Materiał misy | stal nierdzewna |
| Przekładnia | zębata |
| Wyłącznik bezpieczeństwa | tak |
| Uchylna głowica robocza | tak |
| Zabezpieczenie przed uruchomieniem na wysokich obrotach | tak |
| Blokada uchylania głowicy roboczej | tak |
| Sposób podnoszenia misy | wykręcanie (twist) |
| Maks. obciążenie misy wsadem suchym (mąką) | 0.4 kg |
| Marka |
Podobne produkty
MIKSER PLANETARNY 20L
3819,99 zł (3105,68 zł netto)
MIKSER PLANETARNY 25L
4358,99 zł (3543,89 zł netto)
MIKSER PLANETARNY 35L
6620,99 zł (5382,92 zł netto)
Inni klienci kupili również
MIKSER PLANETARNY 30L
5078,99 zł (4129,26 zł netto)
MIKSER PLANETARNY 60L
14294,99 zł (11621,94 zł netto)







