MIKSER PLANETARNY 60L
14294,99 zł (11621,94 zł netto)
Mikser planetarny
Darmowa dostawa od 500 zł
Na stanie
Producent: YATOMikser planetarny marki YATO YG-03029 o pojemności 60L.
Mikser przeznaczony jest do:
- wyrabiania ciast lekkich,
- ubijania piany,
- mieszania farszu.
Napędzany jest silnikiem o mocy 2000W, zasilany prądem 380~415V / 50Hz, za pomocą przekładni zębatkowej, która gwarantuje bardzo długą żywotność mechanizmu i użytkowania. Przeniesienie napędu odbywa się za pomocą paska napędowego, co znacznie ułatwia jego wymianę podczas akcji serwisowych.
Posiada trzy prędkości pracy 74 / 155 / 388 obr/min dzięki czemu można swobodnie dostosować tryb pracy w zależności od potrzeb. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w wyłącznik bezpieczeństwa, dzięki któremu następuje automatyczne przerwanie pracy.
Mikser o wymiarach 1250x750x570mm waży 150kg. Korpus wykonany z aluminium i stali malowany w kolorze srebrnym metalicznym jest łatwy w utrzymaniu w czystości. Natomiast dzieża oraz akcesoria dodatkowe zrobione są ze stali nierdzewnej przeznaczonej do kontaktu z żywnością.
Dzieża o pojemności 60L i średnicy wewnętrznej 460mm opuszczana jest za pomocą dźwigni, co umożliwia jej demontaż, wyładunek ciasta oraz umycie. Mikser posiada dodatkowe zabezpieczenie przeciw uruchomieniu go z opuszczoną dziężą. Dodatkowym zabezpieczniem jest także automatyczne wyłączenie urządzenia przy próbie otworzenia osłony ochronnej.
Mikser w zestawie posiada akcesoria dodatkowe:
- hak do mieszania ciast lekkich,
- rózgę do ubijania piany,
- mieszadło do farszu.
Mikser planetarny przeznaczony do: - wyrabiania ciast lekkich, - ubijania piany, - mieszania farszu.
Specyfikacja
- Wymiary: 1250x750x570 mm
- Zawartość zestawu: mikser|misa|osłona|hak do wyrabiania ciast lekkich|rózga do ubijania piany|mieszadło do farszu
- Maks. obroty: 74/155/388 min⁻¹
- Materiał obudowy: żeliwo|aluminium
- Masa: 218 kg
- Napięcie: 380-415 V a.c.
- Moc: 2000 W
- Stopień ochrony: IPX0
- Cyfrowy panel sterowania: nie
- Częstotliwość: 50/60 Hz
- Klasa izolacji elektrycznej: I
- Funkcje: ubijanie|mieszanie
- Pojemność misy: 60 l
- Średnica misy: 460/490 mm
- Liczba poziomów prędkości: 3
- Materiał misy: stal nierdzewna
- Przekładnia: paskowa
- Wyłącznik bezpieczeństwa: tak
- Zabezpieczenie przed uruchomieniem na wysokich obrotach: tak
- Zabezpieczenie przed pracą z otwartą osłoną: tak
- Sposób podnoszenia misy: za pomocą pokrętła
- Maks. obciążenie misy wsadem suchym (mąką): 8 kg
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Wymiary | 1250x750x570 mm |
| Zawartość zestawu | mikser, misa, osłona, hak do wyrabiania ciast lekkich, rózga do ubijania piany, mieszadło do farszu |
| Maks. obroty | 74/155/388 min⁻¹ |
| Materiał obudowy | żeliwo, aluminium |
| Masa | 218 kg |
| Napięcie | 380-415 V a.c. |
| Moc | 2000 W |
| Stopień ochrony | IPX0 |
| Cyfrowy panel sterowania | nie |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Klasa izolacji elektrycznej | I |
| Funkcje | ubijanie, mieszanie |
| Pojemność misy | 60 l |
| Średnica misy | 460/490 mm |
| Liczba poziomów prędkości | 3 |
| Materiał misy | stal nierdzewna |
| Przekładnia | paskowa |
| Wyłącznik bezpieczeństwa | tak |
| Zabezpieczenie przed uruchomieniem na wysokich obrotach | tak |
| Zabezpieczenie przed pracą z otwartą osłoną | tak |
| Sposób podnoszenia misy | za pomocą pokrętła |
| Maks. obciążenie misy wsadem suchym (mąką) | 8 kg |
| Marka |
Podobne produkty
Blackbolt mikser planetarny HENDI, HENDI, 7L, czarny, 220-240V/1500W, 460x310x(H)379mm Wariant podstawowy
2047,55 zł (1664,67 zł netto)
Dodatkowa dzieża do miksera BlackBolt, HENDI, o237x(H)208mm Wariant podstawowy
145,46 zł (118,26 zł netto)
Miesiarka spiralna 32 l ze stałą głowicą i dzieżą Wariant podstawowy
5356,76 zł (4355,09 zł netto)
Inni klienci kupili również
Mikser planetarny Mikser planetarny 20 L
4765,83 zł (3874,66 zł netto)
HENDI Blend mikser ręczny, HENDI, 220-240V/250W, o71x(H)444mm Wariant podstawowy
306,07 zł (248,84 zł netto)
Mikser ręczny HENDI 250 ze stałą prędkością Wariant podstawowy
1049,53 zł (853,28 zł netto)








