MIKSER PLANETARNY 40L
9123,99 zł (7417,88 zł netto)
Mikser planetarny
Darmowa dostawa od 500 zł
Brak w magazynie
Mikser planetarny marki YATO YG-03023 o pojemności 40L.
Mikser przeznaczony jest do:
- wyrabiania ciast lekkich,
- ubijania piany,
- mieszania farszu.
Napędzany jest silnikiem o mocy 2200W, zasilany prądem 380 - 415V, za pomocą przekładni zębatkowej, która gwarantuje bardzo długą żywotność mechanizmu i użytkowania.
Posiada trzy prędkości pracy 104 / 206 / 399 obr/min dzięki czemu można swobodnie dostosować tryb pracy w zależności od potrzeb. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w wyłącznik bezpieczeństwa, dzięki któremu następuje automatyczne przerwanie pracy.
Mikser o wymiarach 990x640x520mm waży 152kg. Korpus wykonany z aluminium i stali malowany w kolorze srebrnym metalicznym jest łatwy w utrzymaniu w czystości. Natomiast dzieża oraz akcesoria dodatkowe zrobione są ze stali nierdzewnej przeznaczonej do kontaktu z żywnością.
Dzieża o pojemności 40L i średnicy wewnętrznej 400mm opuszczana jest za pomocą pokrętła, co umożliwia jej demontaż, wyładunek ciasta oraz umycie. Mikser posiada dodatkowe zabezpieczenie przeciw uruchomieniu go z opuszczoną dziężą. Dodatkowym zabezpieczniem jest także automatyczne wyłączenie urządzenia przy próbie otworzenia osłony ochronnej.
Mikser w zestawie posiada akcesoria dodatkowe:
- hak do mieszania ciast lekkich,
- rózgę do ubijania piany,
- mieszadło do ubijania piany.
Specyfikacja
- Wymiary: 990x640x520 mm
- Zawartość zestawu: mikser|misa|osłona|hak do wyrabiania ciast lekkich|rózga do ubijania piany|mieszadło do farszu
- Maks. obroty: 104/206/399 min⁻¹
- Materiał obudowy: żeliwo|aluminium
- Masa: 152 kg
- Napięcie: 380-415 V a.c.
- Moc: 2200 W
- Stopień ochrony: IPX0
- Cyfrowy panel sterowania: nie
- Częstotliwość: 50/60 Hz
- Klasa izolacji elektrycznej: I
- Funkcje: ubijanie|mieszanie
- Pojemność misy: 40 l
- Średnica misy: 400/420 mm
- Liczba poziomów prędkości: 3
- Materiał misy: stal nierdzewna
- Przekładnia: zębata
- Wyłącznik bezpieczeństwa: tak
- Zabezpieczenie przed uruchomieniem na wysokich obrotach: tak
- Zabezpieczenie przed pracą z otwartą osłoną: tak
- Sposób podnoszenia misy: za pomocą pokrętła
- Maks. obciążenie misy wsadem suchym (mąką): 8 kg
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Wymiary | 990x640x520 mm |
| Zawartość zestawu | mikser, misa, osłona, hak do wyrabiania ciast lekkich, rózga do ubijania piany, mieszadło do farszu |
| Maks. obroty | 104/206/399 min⁻¹ |
| Materiał obudowy | żeliwo, aluminium |
| Masa | 152 kg |
| Napięcie | 380-415 V a.c. |
| Moc | 2200 W |
| Stopień ochrony | IPX0 |
| Cyfrowy panel sterowania | nie |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Klasa izolacji elektrycznej | I |
| Funkcje | ubijanie, mieszanie |
| Pojemność misy | 40 l |
| Średnica misy | 400/420 mm |
| Liczba poziomów prędkości | 3 |
| Materiał misy | stal nierdzewna |
| Przekładnia | zębata |
| Wyłącznik bezpieczeństwa | tak |
| Zabezpieczenie przed uruchomieniem na wysokich obrotach | tak |
| Zabezpieczenie przed pracą z otwartą osłoną | tak |
| Sposób podnoszenia misy | za pomocą pokrętła |
| Maks. obciążenie misy wsadem suchym (mąką) | 8 kg |
| Marka |
Podobne produkty
Dodatkowa dzieża do miksera BlackBolt, HENDI, o237x(H)208mm Wariant podstawowy
145,46 zł (118,26 zł netto)
Mikser ręczny 500 ze zmienną prędkością i ramieniem miksującym 400mm, HENDI, Kitchen Line, czarny, 230V/500W, o100x816mm Wariant podstawowy
1039,43 zł (845,07 zł netto)
HENDI Blend mikser ręczny, HENDI, 220-240V/250W, o71x(H)444mm Wariant podstawowy
306,07 zł (248,84 zł netto)
Inni klienci kupili również
Ramię ubijające do blendera HENDI 300 i 500 Wariant podstawowy
706,09 zł (574,06 zł netto)
Mikser ręczny 500 ze zmienną prędkością i ramieniem 500mm, HENDI, Kitchen Line, czarny, 230V/500W, o100x916mm Wariant podstawowy
1140,45 zł (927,20 zł netto)
Mikser ręczny HENDI 400 ze zmienną prędkością Wariant podstawowy
2382,91 zł (1937,33 zł netto)







