MIKSER PLANETARNY 40L
8554,99 zł (6955,28 zł netto)
Mikser planetarny
Darmowa dostawa od 500 zł
Na stanie
Producent: YATOMikser planetarny marki YATO YG-03028 o pojemności 40L.
Mikser przeznaczony jest do:
- wyrabiania ciast lekkich,
- ubijania piany,
- mieszania farszu.
Napędzany jest silnikiem o mocy 1500W, zasilany prądem 220~240V / 50Hz, za pomocą przekładni zębatkowej, która gwarantuje bardzo długą żywotność mechanizmu i użytkowania. Przeniesienie napędu odbywa się za pomocą paska napędowego, co znacznie ułatwia jego wymianę podczas akcji serwisowych.
Posiada trzy prędkości pracy 80 / 160 / 388 obr/min dzięki czemu można swobodnie dostosować tryb pracy w zależności od potrzeb. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w wyłącznik bezpieczeństwa, dzięki któremu następuje automatyczne przerwanie pracy.
Mikser o wymiarach 1020x640x550mm waży 153kg. Korpus wykonany z aluminium i stali malowany w kolorze srebrnym metalicznym jest łatwy w utrzymaniu w czystości. Natomiast dzieża oraz akcesoria dodatkowe zrobione są ze stali nierdzewnej przeznaczonej do kontaktu z żywnością.
Dzieża o pojemności 40L i średnicy wewnętrznej 400mm opuszczana jest za pomocą dźwigni, co umożliwia jej demontaż, wyładunek ciasta oraz umycie. Mikser posiada dodatkowe zabezpieczenie przeciw uruchomieniu go z opuszczoną dziężą. Dodatkowym zabezpieczniem jest także automatyczne wyłączenie urządzenia przy próbie otworzenia osłony ochronnej.
Mikser w zestawie posiada akcesoria dodatkowe:
- hak do mieszania ciast lekkich,
- rózgę do ubijania piany,
- mieszadło do ubijania piany.
Mikser planetarny przeznaczony do: - wyrabiania ciast lekkich, - ubijania piany, - mieszania farszu.
Specyfikacja
- Wymiary: 1020x640x550 mm
- Zawartość zestawu: mikser|misa|osłona|hak do wyrabiania ciast lekkich|rózga do ubijania piany|mieszadło do farszu
- Maks. obroty: 80/160/388 min⁻¹
- Materiał obudowy: żeliwo|aluminium
- Masa: 132 kg
- Napięcie: 220-240 V a.c.
- Moc: 1500 W
- Stopień ochrony: IPX0
- Cyfrowy panel sterowania: nie
- Częstotliwość: 50/60 Hz
- Klasa izolacji elektrycznej: I
- Funkcje: ubijanie|mieszanie
- Pojemność misy: 40 l
- Średnica misy: 400/420 mm
- Liczba poziomów prędkości: 3
- Materiał misy: stal nierdzewna
- Przekładnia: paskowa
- Wyłącznik bezpieczeństwa: tak
- Zabezpieczenie przed uruchomieniem na wysokich obrotach: tak
- Zabezpieczenie przed pracą z otwartą osłoną: tak
- Sposób podnoszenia misy: za pomocą pokrętła
- Maks. obciążenie misy wsadem suchym (mąką): 6 kg
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Wymiary | 1020x640x550 mm |
| Zawartość zestawu | mikser, misa, osłona, hak do wyrabiania ciast lekkich, rózga do ubijania piany, mieszadło do farszu |
| Maks. obroty | 80/160/388 min⁻¹ |
| Materiał obudowy | żeliwo, aluminium |
| Masa | 132 kg |
| Napięcie | 220-240 V a.c. |
| Moc | 1500 W |
| Stopień ochrony | IPX0 |
| Cyfrowy panel sterowania | nie |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Klasa izolacji elektrycznej | I |
| Funkcje | ubijanie, mieszanie |
| Pojemność misy | 40 l |
| Średnica misy | 400/420 mm |
| Liczba poziomów prędkości | 3 |
| Materiał misy | stal nierdzewna |
| Przekładnia | paskowa |
| Wyłącznik bezpieczeństwa | tak |
| Zabezpieczenie przed uruchomieniem na wysokich obrotach | tak |
| Zabezpieczenie przed pracą z otwartą osłoną | tak |
| Sposób podnoszenia misy | za pomocą pokrętła |
| Maks. obciążenie misy wsadem suchym (mąką) | 6 kg |
| Marka |
Podobne produkty
Mikser ręczny Smart Pressure bezprzewodowy, HENDI, 230V/150W, o65x(H)390mm Wariant podstawowy
302,03 zł (245,55 zł netto)
Mikser planetarny Mikser planetarny 10L
3526,39 zł (2866,98 zł netto)
Wieszak do miksera ręcznego
130,31 zł (105,94 zł netto)
Inni klienci kupili również
Ramię miksujące do napędu miksera Hendi Kitchen Line 350 i 500 300
449,51 zł (365,46 zł netto)
Mikser ręczny Hendi 400 - ze zmienną prędkością Wariant podstawowy
1948,56 zł (1584,20 zł netto)
Mikser planetarny 20 Wariant podstawowy
11963,06 zł (9726,07 zł netto)








