MIKSER PLANETARNY 35L
6620,99 zł (5382,92 zł netto)
Mikser planetarny
Darmowa dostawa od 500 zł
Na stanie
Producent: YATOMikser planetarny marki YATO YG-03027 o pojemności 35L.
Mikser przeznaczony jest do:
- wyrabiania ciast lekkich,
- ubijania piany,
- mieszania farszu.
Napędzany jest silnikiem o mocy 1100W, zasilany prądem 220~240V / 50Hz, za pomocą przekładni zębatkowej, która gwarantuje bardzo długą żywotność mechanizmu i użytkowania. Przeniesienie napędu odbywa się za pomocą paska napędowego, co znacznie ułatwia jego wymianę podczas akcji serwisowych.
Posiada trzy prędkości pracy 80 / 160 / 388 obr/min dzięki czemu można swobodnie dostosować tryb pracy w zależności od potrzeb. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w wyłącznik bezpieczeństwa, dzięki któremu następuje automatyczne przerwanie pracy.
Mikser o wymiarach 1020x640x550mm waży 148kg. Korpus wykonany z aluminium i stali malowany w kolorze srebrnym metalicznym jest łatwy w utrzymaniu w czystości. Natomiast dzieża oraz akcesoria dodatkowe zrobione są ze stali nierdzewnej przeznaczonej do kontaktu z żywnością.
Dzieża o pojemności 35L i średnicy wewnętrznej 375mm opuszczana jest za pomocą dźwigni, co umożliwia jej demontaż, wyładunek ciasta oraz umycie. Mikser posiada dodatkowe zabezpieczenie przeciw uruchomieniu go z opuszczoną dziężą. Dodatkowym zabezpieczniem jest także automatyczne wyłączenie urządzenia przy próbie otworzenia osłony ochronnej.
Mikser w zestawie posiada akcesoria dodatkowe:
- hak do mieszania ciast lekkich,
- rózgę do ubijania piany,
- mieszadło do ubijania piany.
Mikser planetarny przeznaczony do: - wyrabiania ciast lekkich, - ubijania piany, - mieszania farszu.
Specyfikacja
- Wymiary: 1020x640x550 mm
- Zawartość zestawu: mikser|misa|osłona|hak do wyrabiania ciast lekkich|rózga do ubijania piany|mieszadło do farszu
- Maks. obroty: 80/160/388 min⁻¹
- Materiał obudowy: żeliwo|aluminium
- Masa: 130 kg
- Napięcie: 220-240 V a.c.
- Moc: 1100 W
- Stopień ochrony: IPX0
- Cyfrowy panel sterowania: nie
- Częstotliwość: 50/60 Hz
- Klasa izolacji elektrycznej: I
- Funkcje: ubijanie|mieszanie
- Pojemność misy: 35 l
- Średnica misy: 375/395 mm
- Liczba poziomów prędkości: 3
- Materiał misy: stal nierdzewna
- Przekładnia: paskowa
- Wyłącznik bezpieczeństwa: tak
- Zabezpieczenie przed uruchomieniem na wysokich obrotach: tak
- Zabezpieczenie przed pracą z otwartą osłoną: tak
- Sposób podnoszenia misy: za pomocą pokrętła
- Maks. obciążenie misy wsadem suchym (mąką): 4.5 kg
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Wymiary | 1020x640x550 mm |
| Zawartość zestawu | mikser, misa, osłona, hak do wyrabiania ciast lekkich, rózga do ubijania piany, mieszadło do farszu |
| Maks. obroty | 80/160/388 min⁻¹ |
| Materiał obudowy | żeliwo, aluminium |
| Masa | 130 kg |
| Napięcie | 220-240 V a.c. |
| Moc | 1100 W |
| Stopień ochrony | IPX0 |
| Cyfrowy panel sterowania | nie |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Klasa izolacji elektrycznej | I |
| Funkcje | ubijanie, mieszanie |
| Pojemność misy | 35 l |
| Średnica misy | 375/395 mm |
| Liczba poziomów prędkości | 3 |
| Materiał misy | stal nierdzewna |
| Przekładnia | paskowa |
| Wyłącznik bezpieczeństwa | tak |
| Zabezpieczenie przed uruchomieniem na wysokich obrotach | tak |
| Zabezpieczenie przed pracą z otwartą osłoną | tak |
| Sposób podnoszenia misy | za pomocą pokrętła |
| Maks. obciążenie misy wsadem suchym (mąką) | 4.5 kg |
| Marka |
Podobne produkty
Mikser ręczny 500 ze zmienną prędkością i ramieniem 500mm, HENDI, Kitchen Line, czarny, 230V/500W, o100x916mm Wariant podstawowy
1140,45 zł (927,20 zł netto)
Mikser ręczny HENDI 250 ze stałą prędkością Wariant podstawowy
1049,53 zł (853,28 zł netto)
Dodatkowa dzieża do miksera BlackBolt, HENDI, o237x(H)208mm Wariant podstawowy
145,46 zł (118,26 zł netto)
Inni klienci kupili również
Mikser ręczny ze spiralnym przewodem , HENDI, 220-240V/1000W, 65x425mm Wariant podstawowy
302,03 zł (245,55 zł netto)
Mikser ręczny z rózgą HENDI 400 ze zmienna prędkością Wariant podstawowy
1871,78 zł (1521,77 zł netto)
Miesiarka spiralna 22l ze stałą głowicą i dzieżą Wariant podstawowy
4494,10 zł (3653,74 zł netto)








