MIKSER PLANETARNY 30L
5868,99 zł (4771,54 zł netto)
Mikser planetarny
Darmowa dostawa od 500 zł
Na stanie
Producent: YATOMikser planetarny marki YATO YG-03022 o pojemności 30L.
Mikser przeznaczony jest do:
- wyrabiania ciast lekkich,
- ubijania piany,
- mieszania farszu.
Napędzany jest silnikiem o mocy 1100W, zasilany prądem 220~240V / 50Hz, za pomocą przekładni zębatkowej, która gwarantuje bardzo długą żywotność mechanizmu i użytkowania.
Posiada trzy prędkości pracy 104 / 187 / 365 obr/min dzięki czemu można swobodnie dostosować tryb pracy w zależności od potrzeb. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w wyłącznik bezpieczeństwa, dzięki któremu następuje automatyczne przerwanie pracy.
Mikser o wymiarach 780x540x430mm waży 91kg. Korpus wykonany z aluminium i stali malowany w kolorze srebrnym metalicznym jest łatwy w utrzymaniu w czystości. Natomiast dzieża oraz akcesoria dodatkowe zrobione są ze stali nierdzewnej przeznaczonej do kontaktu z żywnością.
Dzieża o pojemności 30L i średnicy wewnętrznej 340mm opuszczana jest za pomocą dźwigni, co umożliwia jej demontaż, wyładunek ciasta oraz umycie. Mikser posiada dodatkowe zabezpieczenie przeciw uruchomieniu go z opuszczoną dziężą. Dodatkowym zabezpieczniem jest także automatyczne wyłączenie urządzenia przy próbie otworzenia osłony ochronnej.
Mikser w zestawie posiada akcesoria dodatkowe:
- hak do mieszania ciast lekkich,
- rózgę do ubijania piany,
- mieszadło do ubijania piany.
Mikser planetarny do:
- wyrabiania ciast lekkich,
- ubijania piany,
- mieszania farszu.
Specyfikacja
- Wymiary: 850x540x430 mm
- Zawartość zestawu: mikser|misa|osłona|hak do wyrabiania ciast lekkich|rózga do ubijania piany|mieszadło do farszu
- Maks. obroty: 104/187/365 min⁻¹
- Materiał obudowy: żeliwo|aluminium
- Masa: 91 kg
- Napięcie: 220-240 V a.c.
- Moc: 1100 W
- Stopień ochrony: IPX0
- Cyfrowy panel sterowania: nie
- Częstotliwość: 50/60 Hz
- Klasa izolacji elektrycznej: I
- Funkcje: ubijanie|mieszanie
- Pojemność misy: 30 l
- Średnica misy: 340/370 mm
- Liczba poziomów prędkości: 3
- Materiał misy: stal nierdzewna
- Przekładnia: zębata
- Wyłącznik bezpieczeństwa: tak
- Zabezpieczenie przed uruchomieniem na wysokich obrotach: tak
- Zabezpieczenie przed pracą z otwartą osłoną: tak
- Sposób podnoszenia misy: za pomocą dźwigni
- Maks. obciążenie misy wsadem suchym (mąką): 6 kg
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Wymiary | 850x540x430 mm |
| Zawartość zestawu | mikser, misa, osłona, hak do wyrabiania ciast lekkich, rózga do ubijania piany, mieszadło do farszu |
| Maks. obroty | 104/187/365 min⁻¹ |
| Materiał obudowy | żeliwo, aluminium |
| Masa | 91 kg |
| Napięcie | 220-240 V a.c. |
| Moc | 1100 W |
| Stopień ochrony | IPX0 |
| Cyfrowy panel sterowania | nie |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Klasa izolacji elektrycznej | I |
| Funkcje | ubijanie, mieszanie |
| Pojemność misy | 30 l |
| Średnica misy | 340/370 mm |
| Liczba poziomów prędkości | 3 |
| Materiał misy | stal nierdzewna |
| Przekładnia | zębata |
| Wyłącznik bezpieczeństwa | tak |
| Zabezpieczenie przed uruchomieniem na wysokich obrotach | tak |
| Zabezpieczenie przed pracą z otwartą osłoną | tak |
| Sposób podnoszenia misy | za pomocą dźwigni |
| Maks. obciążenie misy wsadem suchym (mąką) | 6 kg |
| Marka |
Podobne produkty
Blackbolt mikser planetarny HENDI, HENDI, 7L, czarny, 220-240V/1500W, 460x310x(H)379mm Wariant podstawowy
2047,55 zł (1664,67 zł netto)
Mikser planetarny Mikser planetarny 20 L
4765,83 zł (3874,66 zł netto)
Mikser planetarny Mikser planetarny 10L
3526,39 zł (2866,98 zł netto)
Inni klienci kupili również
Mikser planetarny 7l Mikser planetarny 7L
3073,85 zł (2499,07 zł netto)
Ramię ubijające do miksera ręcznego Hendi Kitchen Line 160 Wariant podstawowy
449,51 zł (365,46 zł netto)
MIKSER SPIRALNY 30L
4365,99 zł (3549,59 zł netto)






