MIKSER PLANETARNY 25L
4358,99 zł (3543,89 zł netto)
Mikser planetarny
Darmowa dostawa od 500 zł
Brak w magazynie
Mikser planetarny marki YATO YG-03026 o pojemności 25L.
Mikser przeznaczony jest do:
- wyrabiania ciast lekkich,
- ubijania piany,
- mieszania farszu.
Napędzany jest silnikiem o mocy 750W, zasilany prądem 220~240V / 50Hz, za pomocą przekładni zębatkowej, która gwarantuje bardzo długą żywotność mechanizmu i użytkowania. Przeniesienie napędu odbywa się za pomocą paska napędowego, co znacznie ułatwia jego wymianę podczas akcji serwisowych.
Posiada trzy prędkości pracy 110 / 200 / 420 obr/min dzięki czemu można swobodnie dostosować tryb pracy w zależności od potrzeb. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w wyłącznik bezpieczeństwa, dzięki któremu następuje automatyczne przerwanie pracy.
Mikser o wymiarach 840x550x435mm waży 82kg. KorpUs wykonany z aluminium i stali malowany w kolorze srebrnym metalicznym jest łatwy w utrzymaniu w czystości. Natomiast dzieża oraz akcesoria dodatkowe zrobione są ze stali nierdzewnej przeznaczonej do kontaktu z żywnością.
Dzieża o pojemności 25L i średnicy wewnętrznej 335mm opuszczana jest za pomocą dźwigni, co umożliwia jej demontaż, wyładunek ciasta oraz umycie. Mikser posiada dodatkowe zabezpieczenie przeciw uruchomieniu go z opuszczoną dziężą. Dodatkowym zabezpieczniem jest także automatyczne wyłączenie urządzenia przy próbie otworzenia osłony ochronnej.
Mikser w zestawie posiada akcesoria dodatkowe:
- hak do mieszania ciast lekkich,
- rózgę do ubijania piany,
- mieszadło do ubijania piany.
Mikser planetarny przeznaczony do:
- wyrabiania ciast lekkich,
- ubijiania piany,
- mieszania farszu.
Specyfikacja
- Wymiary: 840x550x435 mm
- Zawartość zestawu: mikser|misa|osłona|hak do wyrabiania ciast lekkich|rózga do ubijania piany|mieszadło do farszu
- Maks. obroty: 110/200/420 min⁻¹
- Materiał obudowy: żeliwo|aluminium
- Masa: 82 kg
- Napięcie: 220-240 V a.c.
- Moc: 750 W
- Stopień ochrony: IPX0
- Cyfrowy panel sterowania: nie
- Częstotliwość: 50/60 Hz
- Klasa izolacji elektrycznej: I
- Funkcje: ubijanie|mieszanie
- Pojemność misy: 25 l
- Średnica misy: 335/370 mm
- Liczba poziomów prędkości: 3
- Materiał misy: stal nierdzewna
- Przekładnia: paskowa
- Wyłącznik bezpieczeństwa: tak
- Zabezpieczenie przed uruchomieniem na wysokich obrotach: tak
- Zabezpieczenie przed pracą z otwartą osłoną: tak
- Sposób podnoszenia misy: za pomocą dźwigni
- Maks. obciążenie misy wsadem suchym (mąką): 3 kg
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Wymiary | 840x550x435 mm |
| Zawartość zestawu | mikser, misa, osłona, hak do wyrabiania ciast lekkich, rózga do ubijania piany, mieszadło do farszu |
| Maks. obroty | 110/200/420 min⁻¹ |
| Materiał obudowy | żeliwo, aluminium |
| Masa | 82 kg |
| Napięcie | 220-240 V a.c. |
| Moc | 750 W |
| Stopień ochrony | IPX0 |
| Cyfrowy panel sterowania | nie |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Klasa izolacji elektrycznej | I |
| Funkcje | ubijanie, mieszanie |
| Pojemność misy | 25 l |
| Średnica misy | 335/370 mm |
| Liczba poziomów prędkości | 3 |
| Materiał misy | stal nierdzewna |
| Przekładnia | paskowa |
| Wyłącznik bezpieczeństwa | tak |
| Zabezpieczenie przed uruchomieniem na wysokich obrotach | tak |
| Zabezpieczenie przed pracą z otwartą osłoną | tak |
| Sposób podnoszenia misy | za pomocą dźwigni |
| Maks. obciążenie misy wsadem suchym (mąką) | 3 kg |
| Marka |
Podobne produkty
Mikser ręczny 160 ze zmienną prędkością, HENDI, Kitchen Line, czarny, 230V/270W, 140x76x(H)503mm Wariant podstawowy
681,84 zł (554,34 zł netto)
Blackbolt mikser planetarny HENDI, HENDI, 7L, czarny, 220-240V/1500W, 460x310x(H)379mm Wariant podstawowy
2047,55 zł (1664,67 zł netto)
Inni klienci kupili również
Mikser ręczny ze spiralnym przewodem , HENDI, 220-240V/1000W, 65x425mm Wariant podstawowy
302,03 zł (245,55 zł netto)
Mikser ręczny z rózgą HENDI 400 ze zmienna prędkością Wariant podstawowy
1871,78 zł (1521,77 zł netto)
Mikser ręczny Smart Pressure bezprzewodowy, HENDI, 230V/150W, o65x(H)390mm Wariant podstawowy
302,03 zł (245,55 zł netto)






