MIKSER PLANETARNY 15L
3341,99 zł (2717,07 zł netto)
Mikser planetarny
Darmowa dostawa od 500 zł
Brak w magazynie
Mikser planetarny marki YATO YG-03020 o pojemności 15L.
Mikser przeznaczony jest do:
- wyrabiania ciast lekkich,
- ubijania piany,
- mieszania farszu.
Napędzany jest silnikiem o mocy 500W, zasilany prądem 220~240V / 50Hz, za pomocą przekładni zębatkowej, która gwarantuje bardzo długą żywotność mechanizmu i użytkowania.
Posiada trzy prędkości pracy 110 / 178 / 355 obr/min dzięki czemu można swobodnie dostosować tryb pracy w zależności od potrzeb. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w wyłącznik bezpieczeństwa, dzięki któremu następuje automatyczne przerwanie pracy.
Mikser o wymiarach 680x475x365mm waży 59kg. Korpus wykonany z aluminium i stali malowany w kolorze srebrnym metalicznym jest łatwy w utrzymaniu w czystości. Natomiast dzieża oraz akcesoria dodatkowe zrobione są ze stali nierdzewnej przeznaczonej do kontaktu z żywnością.
Dzieża o pojemności 15L i średnicy wewnętrznej 270mm opuszczana jest za pomocą dźwigni, co umożliwia jej demontaż, wyładunek ciasta oraz umycie. Mikser posiada dodatkowe zabezpieczenie przeciw uruchomieniu go z opuszczoną dziężą. Dodatkowym zabezpieczniem jest także automatyczne wyłączenie urządzenia przy próbie otworzenia osłony ochronnej.
Mikser w zestawie posiada akcesoria dodatkowe:
- hak do mieszania ciast lekkich,
- rózgę do ubijania piany,
- mieszadło do ubijania piany.
Mikser planetarny do:
- wyrabiania ciast lekkich,
- ubijania piany,
- mieszania farszu.
Specyfikacja
- Wymiary: 680x475x365 mm
- Zawartość zestawu: mikser|misa|osłona|hak do wyrabiania ciast lekkich|rózga do ubijania piany|mieszadło do farszu
- Maks. obroty: 110/178/355 min⁻¹
- Materiał obudowy: żeliwo|aluminium
- Masa: 59 kg
- Napięcie: 220-240 V a.c.
- Moc: 500 W
- Stopień ochrony: IPX0
- Cyfrowy panel sterowania: nie
- Częstotliwość: 50/60 Hz
- Klasa izolacji elektrycznej: I
- Funkcje: ubijanie|mieszanie
- Pojemność misy: 15 l
- Średnica misy: 270/300 mm
- Liczba poziomów prędkości: 3
- Materiał misy: stal nierdzewna
- Przekładnia: zębata
- Wyłącznik bezpieczeństwa: tak
- Zabezpieczenie przed uruchomieniem na wysokich obrotach: tak
- Zabezpieczenie przed pracą z otwartą osłoną: tak
- Sposób podnoszenia misy: za pomocą dźwigni
- Maks. obciążenie misy wsadem suchym (mąką): 3 kg
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Wymiary | 680x475x365 mm |
| Zawartość zestawu | mikser, misa, osłona, hak do wyrabiania ciast lekkich, rózga do ubijania piany, mieszadło do farszu |
| Maks. obroty | 110/178/355 min⁻¹ |
| Materiał obudowy | żeliwo, aluminium |
| Masa | 59 kg |
| Napięcie | 220-240 V a.c. |
| Moc | 500 W |
| Stopień ochrony | IPX0 |
| Cyfrowy panel sterowania | nie |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Klasa izolacji elektrycznej | I |
| Funkcje | ubijanie, mieszanie |
| Pojemność misy | 15 l |
| Średnica misy | 270/300 mm |
| Liczba poziomów prędkości | 3 |
| Materiał misy | stal nierdzewna |
| Przekładnia | zębata |
| Wyłącznik bezpieczeństwa | tak |
| Zabezpieczenie przed uruchomieniem na wysokich obrotach | tak |
| Zabezpieczenie przed pracą z otwartą osłoną | tak |
| Sposób podnoszenia misy | za pomocą dźwigni |
| Maks. obciążenie misy wsadem suchym (mąką) | 3 kg |
| Marka |
Podobne produkty
Mikser ręczny ze spiralnym przewodem , HENDI, 220-240V/1000W, 65x425mm Wariant podstawowy
302,03 zł (245,55 zł netto)
Mikser planetarny Mikser planetarny 20 L
4765,83 zł (3874,66 zł netto)
Inni klienci kupili również
Mikser ręczny HENDI 250 VV - ze zmienną prędkością Wariant podstawowy
1463,69 zł (1189,99 zł netto)
Ramię miksujące do napędu miksera Hendi Kitchen Line 350 i 500 300
449,51 zł (365,46 zł netto)






