Lampa do podgrzewania potraw- wisząca, cylindryczna średnica 175x(H)250, czarna Wariant podstawowy
271,73 zł (220,92 zł netto)
Przewidywany czas dostawy: do 5 dni
Darmowa dostawa od 500 zł
Na stanie
Producent: Hendi– Dzięki regulowanemu przewodowi lampę grzewcza łatwo ustawiać,
długość przewodu wynosi od 30 do 150 cm
– Regulacja temperatury za pomocą odległości lampy od potrawy
– Wyłącznik umieszczony na górze lampy
– Żarówka na podczerwień odporna na stłuczenia, bezpieczna
do utrzymania temperatury żywności
– Kolor: czarny
Informacje dodatkowe
| moc | 250 W |
|---|---|
| Marka | |
| napięcie | 230 V |
| wymiary | 175x(H)250 mm |
| categoryId | 143 |
| productCode | 273852 |
| largeSize | 0 |
| tillStockLasts | 0 |
| basePrice | 269.00 |
| productId | 21888 |
Podobne produkty
Gofrownica okrągła na gofry belgijskie, HENDI, 230V/1000W, 250x491x(H)285mm Wariant podstawowy
641,44 zł (521,50 zł netto)
Patelnia elektryczna P25Z I Spomasz Nakło
12528,29 zł (10185,60 zł netto)
Piec konwekcyjny z nawilżaniem CHEFLUX MANUAL I 5 Blachy GN 1/1 I XV393 I UNOX
10954,26 zł (8905,90 zł netto)
Inni klienci kupili również
Patelnia elektryczna przechylna P40Z I Spomasz Nakło
15846,34 zł (12883,20 zł netto)
Piec konwekcyjny z nawilżaniem CHEFLUX MANUAL I 20 Blachy GN 2/1 I XV4093 I UNOX
59454,86 zł (48337,28 zł netto)
Piec konwekcyjno- parowy gazowy ADVANCE DirectSteam 20GN-1/1
90023,09 zł (73189,50 zł netto)
