Komora rozrostu 10 x 600 x 400 Wariant podstawowy
10741,40 zł (8732,85 zł netto)
Darmowa dostawa od 500 zł
Brak w magazynie
– Służy do podtrzymywania ugotowanych dań w odpowiednio wysokiej temperaturze do 85°C – Temperatura kontrolowana elektronicznie – Funkcja PRE-HEATING umożliwia szybkie nagrzanie komory – Komora wykonana z najwyższej jakości stali AISI 430 – Urządzenie na 4 kółkach, w tym 2 z hamulcem dla bezpiecznego ustawienia kolumny piec+komora – UWAGA: do połączenia z garownikiem potrzebne dodatkowe elementy łączące – o szczegóły pytaj swojego sprzedawcę
Informacje dodatkowe
| moc/napięcie (W/V) | 1,8 kW/230 V |
|---|---|
| Marka | |
| długość | 850 mm |
| szerokość | 1030 mm |
| wysokość | 770 mm |
| categoryId | 134 |
| productCode | MKLM1064 |
| largeSize | 0 |
| tillStockLasts | 0 |
| basePrice | 13292.00 |
| productId | 22294 |
Podobne produkty
Sito do zupy, HENDI, 535x260x(H)111mm Wariant podstawowy
70,71 zł (57,49 zł netto)
Rolka tnąca do ciasta wzór siatki ostrza tnące ze stali nierdzewnej
120,21 zł (97,73 zł netto)
Skrobka cukierniczo-piekarnicza półokrągła 104x74 mm
13,33 zł (10,84 zł netto)
Inni klienci kupili również
Sito do przesiewania 637845
86,87 zł (70,63 zł netto)
Wałek do ciasta aluminiowy, HENDI, 90x545mm Wariant podstawowy
168,69 zł (137,15 zł netto)
Skrobka do ciasta zestaw 3 szt. - W kształcie trapezu
15,15 zł (12,32 zł netto)
