Ekspres do kawy ROMEO easy, 1-grupowy, półautomatyczny, czarny Wariant podstawowy
8585,16 zł (6979,80 zł netto)
Przewidywany czas dostawy: do 4 dni
Darmowa dostawa od 500 zł
Brak w magazynie
– Profesjonalne ekspresy kolbowe wykonane ze stali nierdzewnej
– Sterowanie automatyczne (207499, 207642)
i półautomatyczne (207598)
– Ręczne dozowanie wielkości kawy
– Automatyczne uzupełnianie wody
– Maksymalna wysokość filiżanki: 140 mm
– Półautomatyczny
– Mały, elegancki ekspres idealny do kawiarni, barów, restauracji
oraz biur
– Łatwa w obsłudze mechaniczna kontrola temperatury wody
– Automatyczne uzupełnianie wody w bojlerze
– Wbudowana pompa wibracyjna
– Bojler o pojemności 3 l
– 1 dysza do wrzątku
– 1 dysza do pary wodnej
– Waga: 30,5 kg
Informacje dodatkowe
| wymiary | 375x530x(H)485 mm |
|---|---|
| Marka | |
| moc | 1800 W |
| napięcie | 230 V |
| categoryId | 628 |
| productCode | 207598 |
| largeSize | 0 |
| tillStockLasts | 0 |
| basePrice | 6299.00 |
| productId | 22248 |
Podobne produkty
Dyspenser barmański z wymiennymi końcówkami, BarUp, 0,8L, biały, ?90x(H)300mm Wariant podstawowy
24,24 zł (19,71 zł netto)
Mata barmańska gumowa 453x305x(H)15
52,53 zł (42,71 zł netto)
Kostkarka do lodu 18 kg / 24 h, Master Frost, 230V/180W Wariant podstawowy
4039,54 zł (3284,18 zł netto)
Inni klienci kupili również
Kratka barmańska zestaw 5 szt.
34,34 zł (27,92 zł netto)
Blender z obudową wyciszającą Wariant podstawowy
1459,65 zł (1186,71 zł netto)
Kufel miedziany, 0,4L, miedziany Wariant podstawowy
28,28 zł (22,99 zł netto)
