Ekspres do kawy ROMEO, 1-grupowy, automatyczny, czarny Wariant podstawowy
6766,91 zł (5501,55 zł netto)
Przewidywany czas dostawy: do 4 dni
Darmowa dostawa od 500 zł
Na stanie
Producent: Hendi– Profesjonalne ekspresy kolbowe wykonane ze stali nierdzewnej
– Sterowanie automatyczne (207499, 207642)
i półautomatyczne (207598)
– Ręczne dozowanie wielkości kawy
– Automatyczne uzupełnianie wody
– Maksymalna wysokość filiżanki: 140 mm
– Automatyczny
– Mały, elegancki ekspres idealny do kawiarni, barów, restauracji
oraz biur
– Łatwa w obsłudze mechaniczna kontrola temperatury wody
– Automatyczne uzupełnianie wody w bojlerze
– Bojler o pojemności 3 l
– 1 dysza do wrzątku
– 1 dysza do pary wodnej
– Waga: 30,5 kg
Informacje dodatkowe
| wymiary | 375x530x(H)485 mm |
|---|---|
| Marka | |
| moc | 1800 W |
| napięcie | 230 V |
| categoryId | 628 |
| productCode | 207642 |
| largeSize | 0 |
| tillStockLasts | 0 |
| basePrice | 7199.00 |
| productId | 22251 |
Podobne produkty
Shaker do koktajli mlecznych - Design by Bronwasser - czarny Wariant podstawowy
756,59 zł (615,11 zł netto)
Kubek do koktajli mlecznych - Design by Robert Bronwasser Wariant podstawowy
79,80 zł (64,88 zł netto)
Blender barmański TORQ 2.0, Waring, 1,4L, czarny, 220-240V/1500W, 191x212x(H)450mm Wariant podstawowy
2653,66 zł (2157,45 zł netto)
Inni klienci kupili również
Granitor 2×12 l, HENDI, 24L, 220-240V/710W, 470x515x(H)780mm Wariant podstawowy
8370,00 zł (6804,88 zł netto)
Dzbanek do blendera 2,5 l Wariant podstawowy
489,92 zł (398,31 zł netto)
Obudowa wyciszająca do blenderów barmańskich Waring, Waring, 267x138x(H)292mm Wariant podstawowy
1231,36 zł (1001,11 zł netto)
