Ekspres do kawy JULIA Compact, 2-grupowy, automatyczny, czarny Wariant podstawowy
11110,50 zł (9032,93 zł netto)
Przewidywany czas dostawy: do 4 dni
Darmowa dostawa od 500 zł
Na stanie
Producent: Hendi– Profesjonalne ekspresy kolbowe wykonane ze stali nierdzewnej
– Sterowanie automatyczne (207499, 207642)
i półautomatyczne (207598)
– Ręczne dozowanie wielkości kawy
– Automatyczne uzupełnianie wody
– Automatyczne mycie (207499)
– Wbudowany podgrzewacz do filiżanek (207499)
– Maksymalna wysokość filiżanki: 140 mm
– Sterowanie za pomocą łatwych w obsłudze, odpornych
na ścieranie i podświetlanych paneli sterowania
– 1 dysza do wrzątku
– 1 dysza do pary wodnej
– Waga: 53 kg
Informacje dodatkowe
| wymiary | 475x563x(H)530 mm |
|---|---|
| Marka | |
| moc | 2700 W |
| napięcie | 230 V |
| categoryId | 628 |
| productCode | 207499 |
| largeSize | 0 |
| tillStockLasts | 0 |
| basePrice | 10599.00 |
| productId | 22245 |
Podobne produkty
Mata barmańska gumowa 600x80x(H)15
31,31 zł (25,46 zł netto)
Blender z obudową wyciszającą - sterowanie cyfrowe Wariant podstawowy
1586,93 zł (1290,19 zł netto)
Kratka barmańska zestaw 5 szt.
34,34 zł (27,92 zł netto)
Inni klienci kupili również
Krustownica Wariant podstawowy
36,36 zł (29,56 zł netto)
Torba barmańska, BarUp, czarny, 210x370x(H)70mm Wariant podstawowy
186,88 zł (151,93 zł netto)
Pojemnik barmański na dodatki do drinków - 6 wkładów Wariant podstawowy
79,80 zł (64,88 zł netto)
