BLENDER RĘCZNY 700W
86,99 zł (70,72 zł netto)
Blender ręczny
Darmowa dostawa od 500 zł
Brak w magazynie
Blender ręczny 700W marki YATO.
Bledner ręczny marki YATO do przyrządzania zup-kremów, sosów i koktajli. Idealnie nadaje się zarówno do miękkich, jak i twardych artykułów spożywczych.
Ultracichy silnik o mocy 700W osiąga prędkość obrotową 12600~15000 RPM i ma możliwość płynnej regulacji prędkości obrotowej. Dodatkowo tryb TURBO pozwala chwilowo osiągnąć maksymalną prędkość obrotową.
Łatwy w czyszczeniu korpus ze stali nierdzewnej oraz uchwyt ze specjalną, antypoślizgową powłoką w połączeniu z wygodnym i ergonomicznym kształtem zapewniają wyjątkowy komfort pracy.
Specjalnej konstrukcji ostrza tnące, wykonane ze stali nierdzewnej, zapewniają szybsze cięcie, a także zapobiegają chlapaniu.
Blender posiada dodatkowo uchtyw do powieszenia.
Specyfikacja
- Zawartość zestawu: blender|przystawka miksująca
- Materiał ostrza: stal nierdzewna
- Maks. obroty: 16000 min⁻¹
- Obroty: 12600-15000 min⁻¹
- Materiał obudowy: stal nierdzewna
- Rodzaj ostrza: 4-ramienne|kątowe
- Masa: 0.6 kg
- Napięcie: 220-240 V a.c.
- Moc: 700 W
- Stopień ochrony: IPX0
- Uchwyt: tak
- Cyfrowy panel sterowania: nie
- Częstotliwość: 50/60 Hz
- Klasa izolacji elektrycznej: II
- Funkcje: rozdrabnianie warzyw i owoców|przygotowywanie sosów|mieszanie płynów, np. zup, kremów
- Regulacja prędkości: tak
- Liczba poziomów prędkości: 5|turbo
- Cicha praca silnika: tak
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Zawartość zestawu | blender, przystawka miksująca |
| Materiał ostrza | stal nierdzewna |
| Maks. obroty | 16000 min⁻¹ |
| Obroty | 12600-15000 min⁻¹ |
| Materiał obudowy | stal nierdzewna |
| Rodzaj ostrza | 4-ramienne, kątowe |
| Masa | 0.6 kg |
| Napięcie | 220-240 V a.c. |
| Moc | 700 W |
| Stopień ochrony | IPX0 |
| Uchwyt | tak |
| Cyfrowy panel sterowania | nie |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Klasa izolacji elektrycznej | II |
| Funkcje | rozdrabnianie warzyw i owoców, przygotowywanie sosów, mieszanie płynów, np. zup, kremów |
| Regulacja prędkości | tak |
| Liczba poziomów prędkości | 5, turbo |
| Cicha praca silnika | tak |
| Marka |
Podobne produkty
Obieraczka do warzyw OZ8N I Spomasz Nakło
10806,68 zł (8785,92 zł netto)
Przystawka do krojenia wędlin i chleba MKW250 I Spomasz Nakło
6827,98 zł (5551,20 zł netto)
Obieraczka do warzyw z płuczką OZP15N I Spomasz Nakło
16531,20 zł (13440,00 zł netto)
Inni klienci kupili również
Obieraczka do cebuli OZ8C I Spomasz Nakło
9653,04 zł (7848,00 zł netto)
Obieraczka do warzyw OW10 I Spomasz Nakło
11394,72 zł (9264,00 zł netto)
Kotleciarka elektryczna Wariant podstawowy
3029,40 zł (2462,93 zł netto)


