AUTOMATYCZNY ROŻEN DO GRILLA GAZOWEGO
239,99 zł (195,11 zł netto)
Automatyczny rożen do grilla gazowego
Darmowa dostawa od 500 zł
Na stanie
Producent: YATOAutomatyczny, obrotowy rożen do modeli grilli YATO: YG-20003, YG-20010, YG-20015, YG-20031, YG-20032, YG-20033, YG-20034, YG-20035. Możliwość dopasowania także do modeli innych marek.
- możliwość regulacji położenia szpikulców i długości rożna
- materiał: stal nierdzewna (rożen), bakelit (uchwyt), tworzywo sztuczne (obudowa silnika)
- długość: rożen ze stali nierdzewnej: 82,5 cm, uchwyt: 11 cm, silnik: 7 cm, łącznie: 100,5 cm
- moc: 4 W, zasilanie: 220-240 V, 50/60 Hz
- przewód zasilający
Specyfikacja
- Materiał: stal nierdzewna (rożen)|bakelit (uchwyt)|tworzywo sztuczne (obudowa silnika)
- Dla: YG-20003|YG-20010|YG-20015|YG-20031|YG-20032|YG-20033|YG-20034|YG-20035
- Długość: 1005 (825 - rożen, 110 - uchwyt, 70 - silnik) mm
- Masa: 2.4 kg
- Napięcie: 220-240 V a.c.
- Moc: 4 W
- Stopień ochrony: IP44
- Maks. obciążenie: 10 kg
- Częstotliwość: 50 Hz
- Klasa izolacji elektrycznej: I
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Materiał | stal nierdzewna (rożen), bakelit (uchwyt), tworzywo sztuczne (obudowa silnika) |
| Dla | YG-20003, YG-20010, YG-20015, YG-20031, YG-20032, YG-20033, YG-20034, YG-20035 |
| Długość | 1005 (825 – rożen, 110 – uchwyt, 70 – silnik) mm |
| Masa | 2.4 kg |
| Napięcie | 220-240 V a.c. |
| Moc | 4 W |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Maks. obciążenie | 10 kg |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Klasa izolacji elektrycznej | I |
| Marka |
Podobne produkty
3 HAKI NA AKCESORIA DO GRILLI GAZOWYCH
9,99 zł (8,12 zł netto)
POKROWIEC NA GRILLA 130 X 60 X 105CM
60,99 zł (49,59 zł netto)
POKROWIEC NA GRILLA 150 X 65 X 105CM
68,99 zł (56,09 zł netto)
Inni klienci kupili również
KOSZYK DO GRILLOWANIA, STAL NIERDZEWNA 26 X 22 X 7CM
29,99 zł (24,38 zł netto)
UCHWYT NA NOŻE DO GRILLI GAZOWYCH
15,99 zł (13,00 zł netto)
UCHWYT NA PAPIER DO GRILLI GAZOWYCH
19,99 zł (16,25 zł netto)




