ALUMINIOWA PATELNIA Z POWŁOKĄ PTFE NA INDUKCJĘ 280MM
108,99 zł (88,61 zł netto)
Patelnia indukcyjna
Darmowa dostawa od 500 zł
Na stanie
Producent: YATOPATELNIA ALUMINIOWA YATO NA INDUKCJĘ Z POWŁOKĄ PTFE O ŚREDNICY 280MM
- Patelnia marki YATO o średnicy 280mm i głębokości 45mm wykonana jest z odlewanego aluminium o grubości 4mm. Dzięki temu ciepło rozprowadzane jest szybko i równomiernie na całej powierzchni roboczej. Ma to szczególne znaczenie podczas smażenia, ponieważ potrawy są równo podpieczone bez względu na ich położenie.
- Patelnia marki YATO pokryta jest oryginalnym trójwarstwowym systemem powłok PTFE, który odznacza się najlepszymi dostępnymi na rynku parametrami.
- Trójwarstwowa powłoka PTFE zapobiega przywieraniu potraw do powierzchni patelni. Umożliwia to smażenie przy użyciu minimalnej ilości tłuszczu. Ponadto przystosowana jest do pracy w temperaturze sięgającej aż 250°C umożliwiając smażenie, czy grillowanie bez obaw o uszkodzenie patelni.
- Najważniejszą zaletą powłoki PTFE jest wysoka odporność na ścieranie i zadrapanie. Możliwe jest stosowanie metalowych przyborów kuchennych, co wyróżnia patelnie YATO spośród innych patelni dostępnych na rynku.
- Istotną zaletą powłoki PTFE jest także łatwe i szybkie czyszczenie i łatwe utrzymanie patelni w czystości.
- Rękojeść wykonana jest ze stali epoksydowanej, która jest połączona z częścią roboczą za pomocą 3 nitów.
Linia aluminiowych patelni YATO z powłoką PTFE otrzymała prestiżowy Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich 2018. Nagroda jest przyznawana przez ekspertów innowacyjnym produktom najwyższej jakości. Patelnia YATO Professional Kitchen Equipment przeznaczona jest do profesjonalnego wykorzystania w branży gastronomicznej.
Specyfikacja
- Materiał: aluminium
- Zastosowanie: uniwersalne
- Wykończenie powierzchni: satynowa
- Materiał rękojeści: stal epoksydowana
- Technologia wytwarzania: odlew
- Wysokość: 4.5 cm
- Uchwyt: nie
- Odporność na zadrapania: tak
- Średnica zewnętrzna: 28 cm
- Łatwe czyszczenie: tak
- Możliwość mycia w zmywarce: niezalecane
- Odporność na działanie kwasów organicznych i detergentów: tak
- Kompatybilność z płytami grzewczymi: indukcyjne|gazowe|ceramiczne
- Odporność na uszkodzenia mechaniczne: tak
- Nitowane uchwyty: tak
- Nienagrzewające się uchwyty, rękojeści: nie
- Grubość ścianki: 4 mm
- Rodzaj powłoki: PTFE|nieprzywierająca|trójwarstwowa
- Możliwość używania w piekarniku, piecu: tak, do 250˚C
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Materiał | aluminium |
| Zastosowanie | uniwersalne |
| Wykończenie powierzchni | satynowa |
| Materiał rękojeści | stal epoksydowana |
| Technologia wytwarzania | odlew |
| Wysokość | 4.5 cm |
| Uchwyt | nie |
| Odporność na zadrapania | tak |
| Średnica zewnętrzna | 28 cm |
| Łatwe czyszczenie | tak |
| Możliwość mycia w zmywarce | niezalecane |
| Odporność na działanie kwasów organicznych i detergentów | tak |
| Kompatybilność z płytami grzewczymi | indukcyjne, gazowe, ceramiczne |
| Odporność na uszkodzenia mechaniczne | tak |
| Nitowane uchwyty | tak |
| Nienagrzewające się uchwyty, rękojeści | nie |
| Grubość ścianki | 4 mm |
| Rodzaj powłoki | PTFE, nieprzywierająca, trójwarstwowa |
| Możliwość używania w piekarniku, piecu | tak, do 250˚C |
| Marka |
Podobne produkty
Brytfanna 315x245x50
69,70 zł (56,67 zł netto)
Patelnia do serwowania, HENDI, ?184x216mm Wariant podstawowy
65,66 zł (53,38 zł netto)
Patelnia żeliwna, HENDI, czarny, o200x(H)40mm Wariant podstawowy
48,49 zł (39,42 zł netto)
Inni klienci kupili również
Taca ryflowana do kuchenek indukcyjnych Taca ryflowana do kuchenek indukcyjnych
133,34 zł (108,41 zł netto)
Patelnia, HENDI, ?264x490mm Wariant podstawowy
93,94 zł (76,37 zł netto)
Patelnia do naleśników - płytka śr. 280 mm
94,95 zł (77,20 zł netto)







