ALUMINIOWA PATELNIA Z POWŁOKĄ PTFE 320MM
109,99 zł (89,42 zł netto)
Patelnia
Darmowa dostawa od 500 zł
Na stanie
Producent: YATOPATELNIA ALUMINIOWA YATO Z POWŁOKĄ PTFE O ŚREDNICY 320MM
- Patelnia marki YATO o średnicy 320mm i głębokości 50mm wykonana jest z odlewanego aluminium o grubości 4mm. Dzięki temu ciepło rozprowadzane jest szybko i równomiernie na całej powierzchni roboczej. Ma to szczególne znaczenie podczas smażenia, ponieważ potrawy są równo podpieczone bez względu na ich położenie.
- Patelnia marki YATO pokryta jest oryginalnym trójwarstwowym systemem powłok PTFE, który odznacza się najlepszymi dostępnymi na rynku parametrami.
- Trójwarstwowa powłoka PTFE zapobiega przywieraniu potraw do powierzchni patelni. Umożliwia to smażenie przy użyciu minimalnej ilości tłuszczu. Ponadto przystosowana jest do pracy w temperaturze sięgającej aż 250°C umożliwiając smażenie, czy grillowanie bez obaw o uszkodzenie patelni.
- Najważniejszą zaletą powłoki PTFE jest wysoka odporność na ścieranie i zadrapanie. Możliwe jest stosowanie metalowych przyborów kuchennych, co wyróżnia patelnie YATO spośród innych patelni dostępnych na rynku.
- Istotną zaletą powłoki PTFE jest także łatwe i szybkie czyszczenie i łatwe utrzymanie patelni w czystości.
- Rękojeść wykonana jest ze stali epoksydowanej, która jest połączona z częścią roboczą za pomocą 3 nitów.
Linia aluminiowych patelni YATO z powłoką PTFE otrzymała prestiżowy Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich 2018. Nagroda jest przyznawana przez ekspertów innowacyjnym produktom najwyższej jakości. Patelnia YATO Professional Kitchen Equipment przeznaczona jest do profesjonalnego wykorzystania w branży gastronomicznej.
Specyfikacja
- Materiał: aluminium
- Zastosowanie: uniwersalne
- Wykończenie powierzchni: satynowa
- Materiał rękojeści: stal epoksydowana
- Technologia wytwarzania: odlew
- Wysokość: 5 cm
- Uchwyt: nie
- Odporność na zadrapania: tak
- Średnica zewnętrzna: 32 cm
- Łatwe czyszczenie: tak
- Możliwość mycia w zmywarce: niezalecane
- Odporność na działanie kwasów organicznych i detergentów: tak
- Kompatybilność z płytami grzewczymi: gazowe|ceramiczne
- Odporność na uszkodzenia mechaniczne: tak
- Nitowane uchwyty: tak
- Nienagrzewające się uchwyty, rękojeści: nie
- Grubość ścianki: 4 mm
- Rodzaj powłoki: PTFE|nieprzywierająca|trójwarstwowa
- Możliwość używania w piekarniku, piecu: tak, do 250˚C
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Materiał | aluminium |
| Zastosowanie | uniwersalne |
| Wykończenie powierzchni | satynowa |
| Materiał rękojeści | stal epoksydowana |
| Technologia wytwarzania | odlew |
| Wysokość | 5 cm |
| Uchwyt | nie |
| Odporność na zadrapania | tak |
| Średnica zewnętrzna | 32 cm |
| Łatwe czyszczenie | tak |
| Możliwość mycia w zmywarce | niezalecane |
| Odporność na działanie kwasów organicznych i detergentów | tak |
| Kompatybilność z płytami grzewczymi | gazowe, ceramiczne |
| Odporność na uszkodzenia mechaniczne | tak |
| Nitowane uchwyty | tak |
| Nienagrzewające się uchwyty, rękojeści | nie |
| Grubość ścianki | 4 mm |
| Rodzaj powłoki | PTFE, nieprzywierająca, trójwarstwowa |
| Możliwość używania w piekarniku, piecu | tak, do 250˚C |
| Marka |
Podobne produkty
Patelnia do serwowania, HENDI, ?164x195mm Wariant podstawowy
59,60 zł (48,46 zł netto)
Patelnia Wok śr. 280 mm
142,43 zł (115,80 zł netto)
Wok z drewnianym uchwytem, HENDI, ?324x565mm Wariant podstawowy
175,76 zł (142,89 zł netto)
Inni klienci kupili również
Patelnie aluminiowe z powłoką nieprzywierającą - „Marble Professional” śr. dna 220 mm
116,17 zł (94,45 zł netto)
Patelnia Wok śr. 320 mm
167,68 zł (136,33 zł netto)
Patelnie aluminiowe z powłoką nieprzywierającą - „Marble Professional” śr. dna 200 mm
101,01 zł (82,12 zł netto)







