ALUMINIOWA PATELNIA DO RYB Z POWŁOKĄ PTFE 400X290MM
193,99 zł (157,72 zł netto)
Patelnia do ryb
Darmowa dostawa od 500 zł
Na stanie
Producent: YATOPATELNIA ALUMINIOWA YATO DO RYB Z POWŁOKĄ PTFE 400x290MM
- Patelnia do ryb marki YATO o wymiarach 400x290mm i głębokości 50mm wykonana jest z odlewanego aluminium o grubości 4mm. Dzięki temu ciepło rozprowadzane jest szybko i równomiernie na całej powierzchni roboczej. Ma to szczególne znaczenie podczas smażenia, ponieważ potrawy są równo podpieczone bez względu na ich położenie.
- Patelnia marki YATO pokryta jest oryginalnym trójwarstwowym systemem powłok PTFE, który odznacza się najlepszymi dostępnymi na rynku parametrami.
- Trójwarstwowa powłoka PTFE zapobiega przywieraniu potraw do powierzchni patelni. Umożliwia to smażenie przy użyciu minimalnej ilości tłuszczu. Ponadto przystosowana jest do pracy w temperaturze sięgającej aż 250°C umożliwiając smażenie, czy grillowanie bez obaw o uszkodzenie patelni.
- Najważniejszą zaletą powłoki PTFE jest wysoka odporność na ścieranie i zadrapanie. Możliwe jest stosowanie metalowych przyborów kuchennych, co wyróżnia patelnie YATO spośród innych patelni dostępnych na rynku.
- Istotną zaletą powłoki PTFE jest także łatwe i szybkie czyszczenie i łatwe utrzymanie patelni w czystości.
- Rękojeść wykonana jest ze stali epoksydowanej, która jest połączona z częścią roboczą za pomocą 3 nitów.
Linia aluminiowych patelni YATO z powłoką PTFE otrzymała prestiżowy Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich 2018. Nagroda jest przyznawana przez ekspertów innowacyjnym produktom najwyższej jakości. Patelnia YATO Professional Kitchen Equipment przeznaczona jest do profesjonalnego wykorzystania w branży gastronomicznej.
Specyfikacja
- Materiał: aluminium
- Zastosowanie: do ryb
- Wykończenie powierzchni: satynowa
- Materiał rękojeści: stal epoksydowana
- Technologia wytwarzania: odlew
- Wysokość: 5 cm
- Uchwyt: nie
- Odporność na zadrapania: tak
- Średnica zewnętrzna: 29x40 cm
- Łatwe czyszczenie: tak
- Możliwość mycia w zmywarce: niezalecane
- Odporność na działanie kwasów organicznych i detergentów: tak
- Kompatybilność z płytami grzewczymi: gazowe|ceramiczne
- Odporność na uszkodzenia mechaniczne: tak
- Nitowane uchwyty: tak
- Nienagrzewające się uchwyty, rękojeści: nie
- Grubość ścianki: 4 mm
- Rodzaj powłoki: PTFE|nieprzywierająca|trójwarstwowa
- Możliwość używania w piekarniku, piecu: tak, do 250˚C
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Materiał | aluminium |
| Zastosowanie | do ryb |
| Wykończenie powierzchni | satynowa |
| Materiał rękojeści | stal epoksydowana |
| Technologia wytwarzania | odlew |
| Wysokość | 5 cm |
| Uchwyt | nie |
| Odporność na zadrapania | tak |
| Średnica zewnętrzna | 29×40 cm |
| Łatwe czyszczenie | tak |
| Możliwość mycia w zmywarce | niezalecane |
| Odporność na działanie kwasów organicznych i detergentów | tak |
| Kompatybilność z płytami grzewczymi | gazowe, ceramiczne |
| Odporność na uszkodzenia mechaniczne | tak |
| Nitowane uchwyty | tak |
| Nienagrzewające się uchwyty, rękojeści | nie |
| Grubość ścianki | 4 mm |
| Rodzaj powłoki | PTFE, nieprzywierająca, trójwarstwowa |
| Możliwość używania w piekarniku, piecu | tak, do 250˚C |
| Marka |
Podobne produkty
Taca ryflowana do kuchenek indukcyjnych Taca ryflowana do kuchenek indukcyjnych
133,34 zł (108,41 zł netto)
Patelnia Wok śr. 320 mm
167,68 zł (136,33 zł netto)
Patelnia do paelli 460
82,83 zł (67,34 zł netto)
Inni klienci kupili również
Brytfanna 430x310x60
109,09 zł (88,69 zł netto)
Patelnie aluminiowe z powłoką nieprzywierającą - „Marble Professional” śr. dna 180 mm
88,89 zł (72,27 zł netto)
Patelnia do grillowania, kwadratowa, HENDI, 480x282x(H)80mm Wariant podstawowy
125,26 zł (101,84 zł netto)






