ALUMINIOWA PATELNIA DO NALEŚNIKÓW Z POWŁOKĄ PTFE 260MM
73,99 zł (60,15 zł netto)
Patelnia do naleśników
Darmowa dostawa od 500 zł
Na stanie
Producent: YATOPATELNIA ALUMINIOWA YATO DO NALEŚNIKÓW Z POWŁOKĄ PTFE O ŚREDNICY 260MM
- Patelnia do naleśników marki YATO o średnicy 260mm i głębokości 20mm wykonana jest z odlewanego aluminium o grubości 4mm. Dzięki temu ciepło rozprowadzane jest szybko i równomiernie na całej powierzchni roboczej. Ma to szczególne znaczenie podczas smażenia, ponieważ potrawy są równo podpieczone bez względu na ich położenie.
- Patelnia marki YATO pokryta jest oryginalnym trójwarstwowym systemem powłok PTFE, który odznacza się najlepszymi dostępnymi na rynku parametrami.
- Trójwarstwowa powłoka PTFE zapobiega przywieraniu potraw do powierzchni patelni. Umożliwia to smażenie przy użyciu minimalnej ilości tłuszczu. Ponadto przystosowana jest do pracy w temperaturze sięgającej aż 250°C umożliwiając smażenie, czy grillowanie bez obaw o uszkodzenie patelni.
- Najważniejszą zaletą powłoki PTFE jest wysoka odporność na ścieranie i zadrapanie. Możliwe jest stosowanie metalowych przyborów kuchennych, co wyróżnia patelnie YATO spośród innych patelni dostępnych na rynku.
- Istotną zaletą powłoki PTFE jest także łatwe i szybkie czyszczenie i łatwe utrzymanie patelni w czystości.
- Rękojeść wykonana jest ze stali epoksydowanej, która jest połączona z częścią roboczą za pomocą 3 nitów.
Linia aluminiowych patelni YATO z powłoką PTFE otrzymała prestiżowy Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich 2018. Nagroda jest przyznawana przez ekspertów innowacyjnym produktom najwyższej jakości. Patelnia YATO Professional Kitchen Equipment przeznaczona jest do profesjonalnego wykorzystania w branży gastronomicznej.
Specyfikacja
- Materiał: aluminium
- Zastosowanie: do naleśników
- Wykończenie powierzchni: satynowa
- Materiał rękojeści: stal epoksydowana
- Technologia wytwarzania: odlew
- Wysokość: 2 cm
- Uchwyt: nie
- Odporność na zadrapania: tak
- Łatwe czyszczenie: tak
- Średnica wewnętrzna: 26 cm
- Możliwość mycia w zmywarce: niezalecane
- Odporność na działanie kwasów organicznych i detergentów: tak
- Kompatybilność z płytami grzewczymi: gazowe|ceramiczne
- Odporność na uszkodzenia mechaniczne: tak
- Nitowane uchwyty: tak
- Nienagrzewające się uchwyty, rękojeści: nie
- Grubość ścianki: 4 mm
- Rodzaj powłoki: PTFE|nieprzywierająca|trójwarstwowa
- Możliwość używania w piekarniku, piecu: tak, do 250˚C
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Materiał | aluminium |
| Zastosowanie | do naleśników |
| Wykończenie powierzchni | satynowa |
| Materiał rękojeści | stal epoksydowana |
| Technologia wytwarzania | odlew |
| Wysokość | 2 cm |
| Uchwyt | nie |
| Odporność na zadrapania | tak |
| Łatwe czyszczenie | tak |
| Średnica wewnętrzna | 26 cm |
| Możliwość mycia w zmywarce | niezalecane |
| Odporność na działanie kwasów organicznych i detergentów | tak |
| Kompatybilność z płytami grzewczymi | gazowe, ceramiczne |
| Odporność na uszkodzenia mechaniczne | tak |
| Nitowane uchwyty | tak |
| Nienagrzewające się uchwyty, rękojeści | nie |
| Grubość ścianki | 4 mm |
| Rodzaj powłoki | PTFE, nieprzywierająca, trójwarstwowa |
| Możliwość używania w piekarniku, piecu | tak, do 250˚C |
| Marka |
Podobne produkty
Patelnia do serwowania, HENDI, ?204x240mm Wariant podstawowy
70,71 zł (57,49 zł netto)
Patelnie aluminiowe z powłoką nieprzywierającą - „Marble Professional” śr. dna 300 mm
183,85 zł (149,47 zł netto)
Brytfanna 430x310x60
109,09 zł (88,69 zł netto)
Inni klienci kupili również
Patelnie aluminiowe z powłoką nieprzywierającą - „Marble Professional” śr. dna 220 mm
116,17 zł (94,45 zł netto)
Krajalnica Kitchen Line 300 Wariant podstawowy
3110,21 zł (2528,63 zł netto)
Patelnia WOK 3-PLY - bez pokrywki Wariant podstawowy
241,42 zł (196,28 zł netto)





