NOŻYCZKI KUCHENNE Z OTWIERACZEM I DZIADKIEM DO ORZECHÓW
5,99 zł (4,87 zł netto)
Nożyczki kuchenne
Darmowa dostawa od 500 zł
Na stanie
Producent: YATOUniwersalne nożyczki kuchenne.
Nożyczki wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej 2CR13, która dzięki swojej twardości jest często wykorzystywana w produkcji ostrzy. Zapewnia bardzo długą żywotność i doskonałe parametry pracy.
Ostrze o długości 80mm i grubości 1,8 mm, ma dodatkowo ząbkowaną krawędź gwarantującą precyzję cięcia.
W nożyczkach YATO umieszczono także otwieracz do butelek oraz dziadek do orzechów.
Ergonomiczne rękojeści zwiększają komfort pracy. Są także przeznaczone do użytkowania przez osoby leworęczne.
Nożyczki mają długość całkowitą 210 mm.
Specyfikacja
- Zastosowanie: uniwersalne
- Materiał rękojeści: PP
- Materiał ostrza: stal nierdzewna 2Cr13
- Rodzaj ostrza: ząbkowane
- Składany: nie
- Grubość ostrza: 1.8 mm
- Funkcje: otwieracz do butelek|dziadek do orzechów
- Długość całkowita: 210 mm
- Dla prawo- i leworęcznych: tak
- Długość części roboczej: 80 mm
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Zastosowanie | uniwersalne |
| Materiał rękojeści | PP |
| Materiał ostrza | stal nierdzewna 2Cr13 |
| Rodzaj ostrza | ząbkowane |
| Składany | nie |
| Grubość ostrza | 1.8 mm |
| Funkcje | otwieracz do butelek, dziadek do orzechów |
| Długość całkowita | 210 mm |
| Dla prawo- i leworęcznych | tak |
| Długość części roboczej | 80 mm |
| Marka |
Podobne produkty
NOŻYCZKI KUCHENNE WIELOOSTRZOWE
11,99 zł (9,75 zł netto)
OSTRZAŁKA DO NOŻY
38,99 zł (31,70 zł netto)
OSTRZAŁKA DO NOŻY
26,99 zł (21,94 zł netto)
Inni klienci kupili również
NOŻYCZKI KUCHENNE ROZKŁADANE Z DZIADKIEM DO ORZECHÓW
8,99 zł (7,31 zł netto)
OSTRZAŁKA DO NOŻY CERAMICZNYCH I STALOWYCH
39,99 zł (32,51 zł netto)
OSTRZAŁKA DO NOŻY
14,99 zł (12,19 zł netto)

