Eureka OLYMPUS 75 NEO młynek czarny
5595,99 zł (4549,59 zł netto)
Olympus 75 NEO to profesjonalny elektryczny młynek włoskiej marki Eureka. To połączenie najnowszych technologii, świetnego wzornictwa i wygody pracy. W wersji NEO zastosowano najnowszy silnik pozwalający na mielenie do 7kg ziarna na dzień, zmniejszono zużycie energii elektrycznej, zastosowano płaskie żarna o średnicy 75mm oraz uniwersalny widelec AP.
Zadowoli najbardziej wymagających baristów – świetnie sprawdzi się we wszelkich lokalach gastronomicznych, gdzie potrzebny jest młynek o dużej wydajności. Urządzenie jest przeznaczone do mielenia kawy pod espresso.
Darmowa dostawa od 500 zł
Brak w magazynie
Młynek typu on-demand, z bezstopniową mikrometryczną regulacją stopnia mielenia. Wygodny w użyciu - z elektronicznym wyświetlaczem, ustawieniem pojedynczej i podwójnej dozy oraz funkcją ciągłego mielenia.
Włoski, industrialny design sprawia, że Olympus może być ozdobą każdego wnętrza. Płaskie, stalowe żarna zapewniają równe mielenie i pracę przez lata. Obsługa i dozowanie to czysta przyjemność dzięki wyświetlaczowi i kontroli za pomocą przycisków.
Technologie:
- High Speed - szybka dystrybucja zmielonej kawy.
- Stepless Micrometric Regulation System - Bezstopniowa mikrometryczna regulacja mielenia.
- ACE - system zapobiegający tworzeniu się grudek i elektrostatyczności, co przekłada się na czystość pracy i dokładne dozowanie.
- Uniwersalny widelec - kompatybilny z różnymi portafiltrami.
| Zasilanie/moc | 220 - 230 V / 50 |
| Pojemność zbiornika | 1.4 Kg |
| Żarna | Ø75 mm - Stal utwardzana |
| Kontrola młynka
|
Mikrometryczny regulator
z informacją o grubości mielenia na wyświetlaczu TFT |
| Licznik dozy | Tak |
| Obudowa | Aluminiowa |
| Silnik | 3400 W / 1350RPM |
| Wydajność | 4,9 - 5,9 g / s |
| Szerokość | 221 mm |
| Głębokość | 264 mm |
| Wysokość | 590 mm |
Informacje dodatkowe
| Waga | 13,55 kg |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Kolor producenta | czarny mat |
| Seria | Olympus |
| Materiał żaren | Stalowe |
| Średnica żaren [mm] | 75 |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Marka |
Podobne produkty
Baratza - Encore ESP Pro black 230V - młynek automatyczny - Czarny
1450,99 zł (1179,67 zł netto)
Fellow Ode 2 Generacji - Młynek automatyczny - Biały
1686,99 zł (1371,54 zł netto)
Baratza Encore 230V młynek automatyczny biały
719,99 zł (585,36 zł netto)
Inni klienci kupili również
Eureka MIGNON ZERO 16CR młynek czarny mat
2458,99 zł (1999,18 zł netto)
Baratza Virtuoso+ młynek automatyczny
1055,99 zł (858,53 zł netto)
Lelit - William PL71 - Młynek automatyczny
2158,99 zł (1755,28 zł netto)
